Orduspor.Net

Nedim Türkmen vereceği desteği açıkladı

nedim-turkmen-yeniden-baskan-orduspor
Orduspor Eski Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, Ordu’ya gelerek çeşitli ziyaretlerde bulundu. Orduspor tesislerini de ziyaret eden Türkmen, Orduspor ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Orduspor Eski Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, Orduspor’un iyi yerlere gelmesi için her kesimden destek almasının

gerektiğini söyledi. Orduspor’un yönetimine herkesin destek vermesinin gerektiğini belirten Türkmen,  20 milyon toplandığı taktirde Orduspor’un borcunun biteceğini iddia etti.Türkmen, ”alacaklı futbolcuların borcunun daha az miktarlara çözülebilir. 200 bin liralık borç 50 bin liraya çözülür.

Futbolcular ikna edilebilir. Ankaragücü takımı 44 milyon liralık borcu 6 milyon lira ödeyerek kapattı. Bizde yapabiliriz.”dedi.

Orduspor Kulüp Başkanı Yaşar Pamuk’u ziyaret ettiğini belirten, Orduspor Eski Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, 2. yarıda kulübe destek olacağını ifade etti.

Türkmen, ” Factoring problemi nedeniyle hacizlerle uğraştım. Bundan dolayı ilk yarıda Orduspor’a gerekli desteği veremedim. Ama 2. yarıda Orduspor’a destek vereceğim”dedi.

Türkmen, ‘’Nedim Türkmen bıraksın destek oluruz diyenler, Yaşar Pamuk’a neden destek vermiyorlar, hep bahane üretiyorlar. Orduspor, desteksiz bir şey yapamaz. Hepimiz destek olmalıyız”diye konuştu.

Yeniden başkanlığı düşünmediğini ifade eden Nedim Türkmen,” ben bir kez kalktığım koltuğa yeniden oturmam, Orduspor’da daha yöneticilik ve başkanlık düşünmüyorum.

Orduspor’a dışardan destek vereceğim.”dedi.

Haberaltaş

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.