Orduspor.Net

3 maç galibiyete 10’ar bin TL

zeki-ozgul-prim-orduspor

İş adamı Zeki Özgül, Orduspor’un Elazıspor maçını kazanması halinde futbolculara 3’er bin TL prim dağıtacağnı ifade etti.

Albatros Denizcilik Uluslar arası Gemi Acentalığı Sahibi, İş adamı Zeki Özgül, Orduspor’un Elazıspor’u konuk edeceği maçı kazanması halinde Ordusporlu futbolculara 3’er bin TL galibiyet primi dağıtacağını ifade etti.

Orduspor’un Elazığspor karşısında galip gelmesi halinde oyunculara 3’er bin TL prim vereceğini söyleyen İş adamı Zeki Özgül, Mor Beyazlıların oynayacağı 3 maçı kazanması halinde ise futbolculara 10’ar bin TL prim dağıtacağını dile getirdi.

Oyunculara müjde!
Adana beraberliği, Antalya galibiyeti derken, maddi anlamda hiçbir ihtiyaçları karşılaşmayan Orduspor’un genç oyuncularına müjdeli haber geldi.

“3 maç galibiyete 10’ar bin TL”
Elazığ galibiyetine 3’er bin TL, 3 maçlık galibiyet serisine ise 10’ar bin TL prim vereceğini söyleyen Özgül; “Orduspor’umuzun, Elazığspor ile oynayacağı maçtan 3 puanla ayrılması durumunda Ordusporlu futbolculara 3’er bin TL galibiyet primi vereceğim. Ayrıca Orduspor’un, önümüzdeki 3 maçı yani Elazığspor, Karşıyaka ve Şanlıurfaspor maçını kazanması halinde ise 10’ar bin TL prim dağıtacağım” dedi.

“Her zaman Orduspor’un arkasındayım”
Antalyaspor galibiyeti sonrasında çok mutlu olduk. Ordu’nun öz çocukları iyi mücadele ederek bizi sevindirdi. Ancak içinde bulunduğumuz durum üzücü. O yüzden bütün iş adamlarını bu şekilde maddi desteğe davet ediyorum. Bu çocuklar bizim çocuğumuz. Orduspor’da bizim takımımız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada desteklerimizi sürdürelim. Ben daima Orduspor’un arkasındayım” diye konuştu.
Ordu Hayat / Tevfik Kul

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.