15 Temmuz’da yapılacak olan Seçimli Genel Kurul öncesinde başkan adaylarını bekleyen Orduspor’da, eski yönetim kurulu üyesi Serkan Çelik, iş adamı-gazeteci Osman Çakmak’ın aday olduğunu söyledi ancak iki büyük sorun var !

Orduspor’da herkes genel kurulu bekliyor. Ertelenen ilk kongre sonrasında gözler 15 Temmuz’daki kongreye çevrilirken, ortaya başkan adaylığı için birçok isim söyleniyor. Kulüp Başkanı Yaşar Pamuk’un aday değilim demesine rağmen son dakikada sürpriz yapması beklenirken Hasan Çebi, Zafer Öztürk ve Ahmet Serdar isminden sonra Osman Çakmak’ta adaylığını koydu.

Eski yönetim kurulu üyesi Serkan Çelik’in verdiği müjedede eski Ordu Asfk Başkanı Osman Çakmak’ın Orduspor başkanlığı adaylığını koyduğu belirtilirken, gazeteci ve iş adamı olan Çakmak’ın başkan olması için iki büyük sorunu halletmesi gerekiyor.

Karadeniz Gazetesi’de Ordu il temsilcisi olan Osman Çakmak’ın Orduspor kulüp üyeliği bulunmadığı için başkan olması zor gözüküyor. Haziran ayı içerisinde değiştirilen tüzükte başkan olabilmek için 2 yıllık üyelik şartı gerekiyor. İkinci büyük sorun ise Osman Çakmak’ın yönetimden 100 imza toplamak zorunda olması.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

Spor52

 

Cevap Ver