Orduspor.Net

Basketbolda şok üstüne şok!!!

basketbolda-sok-orduspor

Ligde istediği sonuçları alamamasına rağmen Eurocup ta yoluna devam eden Orduspor’da basketboldaki ayrılıklar devam ediyor.

İlk olarak Moss’u kaybeden Orduspor, Moss’dan sonra Vandersloot’u B.G.D.’ye Jelena Milovanovic’ide Beşiktaş’a kaptırarak, zaten kısıtlı olan kadrosunu daha da azaltarak gelecek adına sıkıntı yaşayacağının sinyallerini verdi.

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Gülşah Akkaya;

Bizim dışımızdaki 13 takımın bütçeleri bizden hayli yüksek ve bütçe sorumluluklarını da bir şekilde yerine getiriyorlar” diye konuştu.

Bir an önce ekonomik problemlerin aşılmasını beklediklerini söyleyen deneyimli oyuncu, “Zaten Orduspor çok geç kurulan bir takımdı. Ayrıca geçmişten gelen borçları var. Onlar halen ödeniyor.

Takımdan ayrılacak başka oyuncular da var. Bütün bunlar ister istemez psikolojik olarak oyuncularımıza yansıyor. Beklentimiz bu sorunların bir an önce aşılması yönünde” ifadelerini kullandı.

Gülşah Akkaya, şunları kaydetti:

“Hem teknik ekibimiz hem de idare ekibimiz eminim ki bu sorunların üstesinden gelmek için formül geliştirmeye çalışır. Yoksa bu şekilde giderse sıkıntı olacak. Belki Avrupa Kupası’nda da pek fazla ilerleyemeyeceğiz. Ayrıca ligde de son sıradayız. Açık söylemek gerekirse bulunduğumuz pozisyon düşündürücü ve üzücü. İnşallah bütün bu sorunlar halledilir. Biz buna yürekten inanıyoruz.”

Deplasmanda yarın oynayacakları Edirne Belediyesi Edirnespor maçına da değinen Gülşah Akkaya, “Bu maçı kazanıp ligde yeniden çıkış yakalamak istiyoruz” değerlendirmesini yaptı.

 

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.