Orduspor’un zor zamanında göreve gelen ve tek kuruş para bile talep etmeyen, hatta oyunculara harçlık veren Teknik Direktör Şükrü Bekiroğlu, görevinden ayrıldığını açıkladı.

Orduspor’un efsane futbolcuları arasında yer alan ve teknik adam olarak da çeşitli takımlarda görev yapan Şükrü Bekiroğlu, yardımcısı Mahmut Nambaş ile birlikte istifa etti.

Yönetimin önünü açmak için!

Orduspor’u çok sevdiğini her platformda söyleyen ve takımın durumunu bile bile başına geçen Bekiroğlu, seçimli olağanüstü kongre olmasından dolayı yeni yönetimin önünü açmak için istifa ettiğini dile getirdi.

Orduspor’un başarısı için var olan imkanlar doğrultusunda bir şeyler yapmaya çalıştıklarını söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, gençleri kazanmaya çalıştıklarını ifade etti.

Nambaş da ayrıldı

Şükrü Bekiroğlu’nun istifa etmesiyle birlikte yardımcı antrenör Mahmut Nambaş da görevinden ayrıldı.

Bekiroğlu ve yardımcısı Mahmut Nambaş’ın ayrılığıyla birlikte Orduspor’u, geçici olarak altyapı antrenörleri Murat Aktaş ve Mucit Yamaner’in ligin ikinci devresine hazırlayacağı belirtildi.

Öztürk’ün yerine gelmişti

Şükrü Bekiroğlu, Mor Beyazlı ekibin başına ligin 3. haftasında geçmişti. 11 müsabaka takımın başında kalan Bekiroğlu, Orduspor ile 3 beraberlik 8 mağlubiyet aldı. Hiç galip gelemedi.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalma

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Cevap Ver