Şimdiye kadar Şebnem Özçelik, Merve Usal, Hatice Damla Üredi, Gülay Gül, Naile Arslan, Burçak Meriç, İzel Okur, Melis Eren, Olena Stashchuk, Tuba Kaya ve Elzem Arat’ın yanı sıra bir genç Milli oyuncuyla daha anlaşan Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nda Başantrenör Hakan Yiğit, 1 oyuncu daha alarak transferi sonlandırmak istediklerini dile getirdi.

Geçtiğimiz sezona göre daha iyi bir kadro kuran ve iddialı bir şekilde gelen Potanın Menekşeleri’nde transfer büyük oranda tamamlanırken, 1 oyuncu daha alınacağı bildirildi.

“Bekliyoruz”

Transferde sona geldiklerinin altını çizen Yiğit; “Bir tane genç Milli oyuncuyla görüştük ve anlaştık. İş imzaya kaldı. Sözleşme imzaladığımız zaman kamuoyuna duyuracağız. Sadece 1 oyuncu daha alacağız. Bu oyuncu tecrübeli olacak. Şuanda bekleyiş var. Bizde bekliyoruz. Acele etmiyoruz. Biraz fiyatlarında geri gelmesini bekliyoruz. Alırsak, ilk 5’te oynayabilecek tecrübeli bir oyuncu daha alacağız. 1 oyuncu daha alarak transferi sonlandıracağız” dedi.

Orduspor’un, henüz sözleşme imzalamadığı Naile Arslan ve Tuba Kaya ile de anlaştıklarını söyleyen başarılı coach, bu oyuncularla da Ordu’da sözleşme imzalanacağını bildirildi.

12 kişilik bir oyuncu kadrosu kuracak olan Potanın Menekşeleri, Ağustos’un ikinci haftasında ise yeni sezon hazırlıklarına Ordu’da start verecek.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Cevap Ver