Orduspor.Net

Borç Verilsin Dediler, Verdim

zeki-aydin-orduspor

Orduspor Kulübü eski yöneticisi Zeki Aydın, yönetime kendi isteğiyle girmediğini ve davet edildiğini belirterek, hakkında para aldı diye konuşanları da kınadığını dile getirdi.

Orduspor’a borç verilmesi istendiğini ve verdiğini kaydeden Aydın, kredi çekildiğinde bu krediden verdiği paranın bir kısmını aldığını ifade etti.

“Borç verilsin dediler, verdim”

Orduspor’a borç verdiğini ve hala da alacağı olduğunu aktaran eski yönetici Aydın, hakkında çıkan söylentilerle ilgili; “Salih Ziya Cörüt, Orduspor camiasına emeği geçen bir vatandaştır. Bütün emeği geçenlere teşekkür ederim. Ancak benimle ilgili bilgisi olmayan ve ne yaptığımı öğrenmeden gidip, ikinci Nedim Türkmen demesi çok ayıp bir şeydir. Orduspor yönetimine beni aldıklarında, ben hiç kimseden görev talibinde bulunmadım. Kendileri beni çağırıp göreve aldılar. Sonrada bana, burada büyük bir sıkıntı olduğunu ve yöneticilerden müsait olanlar borç versin, sonra da verdikleri borcu geri alsınlar denildi. Ben verdiğim borcun yarısını geri aldım. Onu da başkanın sözü üzerine geri aldım. Kredi kullanıldı, bu kredi Orduspor’un hesabına gitti. Yaşar Pamuk Başkan bana paranın bir kısmını gönderdi. Daha benim alacağım var Orduspor’dan. Biz her zaman Ordusporluyuz. Elimizden ne gelirse de yaparız. Salih Ziya Cörüt’ün açıklamasını kınıyorum” dedi.

“Orduspor kapanmamalı”

Orduspor’un kapanması konusuna değinen Aydın; “Orduspor kesinlikle kapanmamalı. Bu şekilde giderse de, Orduspor’un kurtuluşu zor. Bütün iş adamlarının sahip çıkması lazım. Son ana kadar savaşmak gerekiyor” diye konuştu.

“Çıkmadık candan ümit kesilmez”

Elini taşın altına koyacak yöneticiler bulunması gerektiğini kaydeden eski yönetici Aydın; “Yaşar Pamuk’a gidebildiği kadar gitmesi gerektiğini söyledim. Çıkmayan candan ümit kesilmez. Ama iyi bir konsensüs yapması lazım. Gelir yok. Orduspor’un şampiyonluğa oynaması için 2, 2.5 milyon TL’ye ihtiyaç var. Bu da koskoca Ordu’da bulunmayacak bir para değil. 30 tane yönetici 50 bin TL verse, 1.5 milyon TL yapar. Orduspor’da yönetici olacak kişi de 50 bin TL vermeli. Elini taşın altına koyacak yöneticiler olması lazım. Bu şekilde kurtuluş olabilir” ifadelerini kullandı.

Aydın, son olarak kendisinin yönetici olduğu dönemde Nedim Türkmen hakkında açılan davaların mevcut yöneticiler tarafından takip edilmesini istedi.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.