PTT 1. Lig Heyecanı tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. 10. Hafta maçında Denizlispor, sahasında Orduspor’u konuk ediyor. Denizlispor – Orduspor maçı maçı 26 Ekim 2013, saat 16:30 da, Denizli Atatürk Stadı’nda oynanacak. Müsabakada Hakem Suat Arslanboğa düdük çalacak. Yardımcılıklarını Mehmet Kısal ve Özgür Ertem yapacak. Maçta dördüncü Hakem Serdar Bahçıvan, gözlemci ise Mustafa Arslan olacak. Denizlispor – Orduspor maçını TRT AVAZ kanalından canlı izleyebilirsiniz.

DENİZLİSPOR
Denizlispor bu sezon Lig’de oynadığı 9 maçta, 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı. Oynadığı 9 maçta 5 gol atarken, kalesinde ise 14 gol gördü. Denizlispor bu sezon evinde 4 maç yaptı. Oynadığı 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Sahasında oynadığı 4 maçta 4 gol attı ve 6 gol yedi.

ORDUSPOR
Orduspor bu sezon Lig’de oynadığı 8 maçta, 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı. Oynadığı 8 maçta 14 gol atarken, kalesinde ise 3 gol gördü. Orduspor bu sezon deplasmanda 4 maç yaptı. Oynadığı 4 maçta 4 galibiyet aldı. Deplasmanda oynadığı 4 maçta 9 gol attı ve 2 gol yedi.

http://www.mersinim.net/images/upload/Ads%C4%B1z.jpg

Cevap Ver