Orduspor.Net

Destek için Durugöl’e

orduspor-kadin-basketbol-destek

Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nda nefesler tutuldu. Potanın Menekşeleri, bugün FIBA Kadınlar Avrupa Kupası B Grubu sahasında konuk edeceği Udominate Basket maçı öncesinde takım olarak galibiyete kilitlendi.

Zayıf rakibi karşısında galibiyetten başka bir düşüncesi olmayan Potanın Menekşeleri’nde Başantrenör Levent Deringöl, antrenmanlarda oyuncuları sık sık uyarırken, tek düşüncelerinin galibiyet olduğunu dile getirdi.

“Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz”

Kendi evlerinde Udominate Basket’i yenerek tur atlamak istediklerini söyleyen Başantrenör Deringöl; “Udominate karşısında kazanmamız durumunda diğer maçın sonucuna bakmazsızın bir üst tura çıkmış olacağız. Biz başka takımların ne yaptığına bakmadan bir üst tura çıkmak istiyoruz. Açıkçası kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz. Bir üst tura çıkmamız durumunda bu Orduspor tarihinde de bir ilk olmuş olacak. Biz de Orduspor’a bu gururu ve sevinci yaşatmak istiyoruz” dedi.

“Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var”

Taraftarlardan destek isteyen Başkan Yaşar Pamuk ise, “Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Perşembe günü her maçta olduğu gibi taraflarımızı desteğe çağırıyoruz. Bu takım hepimizin takımı. Herkes bu takıma sahip çıksın” ifadelerini kullandı.

Orduspor-Udominate Basket maçı bugün saat 20:30’da Durugöl Spor Salonu’nda oynanacak.

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.