Orduspor.Net

Destek olursa her şey iyi olur

destek-olursa-her-sey-iyi-olur-orduspor-yasar-pamuk

Maddi anlamda hala zor durumda olan Orduspor Kulübü, 25 Ekim’de İstanbul’da düzenleyeceği ‘Orduspor İçin Tek Yürek Programı’ öncesi hazırlıkları tamamladı.

Orduspor’a destek programı için geri sayım başladı…

Orduspor Kulübü’ne maddi destek amacıyla yapılması planlanan ‘Orduspor İçin Tek Yürek Programı’nın 25 Ekim’de Bakırköy Wow Hotel’de saat 14:00-18:00 arasında gerçekleştirileceği ve girişlerin kişi başı 100 TL olacağı bildirildi.

Orduspor’un, maddi gelir sağlamak amacıyla düzenleyeceği programa Ordulu iş adamlarının yoğun ilgi göstermesi beklenirken, Ordu’daki iş adamları ve siyasetçilerinde ‘Orduspor İçin Tek Yürek Programı’nda yer alacağı edinilen bilgiler arasında.

“Destek olursa her şey iyi olur”

Orduspor Kulübü Başkanı Yaşar Pamuk, ‘Orduspor İçin Tek Yürek Programı’ ile ilgili yaptığı açıklamada; “Orduspor’un yaşadığı şartlar belli. Hem mevcut durumu düzeltmek hem de Orduspor’un geleceği ile ilgili bazı planlamalar yapmak için İstanbul’da ciddi bir destek programı organize ediyoruz. Tüm Ordulular destek olursa her şey daha iyi olur. İnşallah başarılı olacağız. İstanbul, Ankara, Almanya gibi yerlerde yapacağımız programlarla önümüzü görmek istiyoruz. İstanbul’da 3-4 gün gezdik. Sivil Toplum Örgütleri ve iş adamlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. İlgi ve desteklerini bizlerden esirgemediler. İstanbul’da program yapmamız konusunda bundan önce olduğu gibi Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, bizi yine destekledi. Ona da yaptığı desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. İstanbul’daki iş adamlarımız ve sivil toplum örgütlerimizi Orduspor için tek yürek olmaya davet ediyoruz” dedi.

25 Ekim Pazar günü saat 14:00 ile 18:00 arasında Bakırköy Wow Hotel’de gerçekleştirilecek olan Orduspor için tek yürek programına biletle girileceği ve girişlerin 100 TL olduğu aktarıldı.

Ordu Hayat /Tevfik Kul

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.