Orduspor Kulübü Başkanı Ali Yılmaz, yönetim kurulu ve teknik ekibin koordinasyon içinde çalıştıklarını belirterek, Orduspor’un hiç bir vakit sahipsiz kalmayacağını dile getirdi.

Zor bir süreçten geçtiklerine dikkat çeken Yılmaz, her birlikte omuz omuza vererek güzel günler görebileceklerini ifade etti.

“Şeffaf olacağız”

Transferlerin düzgün bir şekilde yapılacağını aktaran Başkan Yılmaz; “Teknik direktörümüzü yönetim olarak belirledik. Zafer Öztürk ile anlaşmaya vardık. Tecrübesine güveniyoruz. Transferler yönetim kurulundaki futbol şube sorumluları ve teknik heyetin ortak çalışması sonucunda yapılacak. Zor bir süreçteyiz. Ben yaptım oldu ile değil de, bunu koordinasyon içerisinde düzgün bir şekilde yapacağız. Şeffaf olacağız” dedi.

“Ortada emek var”

Fedakarlık yapan insanlarla birlikte bir yola girdiklerinin altını çizen Yılmaz; “Ordusporumuz yaşasın diye biz büyük bir fedakarlık yapmak üzere yönetim kurulu ve gönül vermişlerle birlikte bir yoldayız. Bunu aşağı çekmekten ziyade biraz daha yukarıya taşıyalım. Ortada emek ve hizmet vermekten başka ne para ne de pul var. Sadece emeğimizi veriyoruz. Hocamızı ayarladık takımımızı hazırlamaya çalışıyoruz” diye konuştu.

“Omuz vereceğiz”

Vali Seddar Yavuz ile görüştüklerini ve umutlu olduklarını kaydeden Başkan Yılmaz; “Vali beyle görüştük. Ben oradan umutlanarak geldim. Bu takım Allahın izniyle sahipsiz kalmayacak diye düşünüyorum. Bu tür değerler sahiplenerek yaşatılabilir. Yoksa Ali Yılmaz tek başına ne kadar mücadele edebilecek? Buna hep beraber omuz vereceğiz. Güzel şeyler olursa inşallah emek verenlerin hanesine hem Allah katında hem de toplumun nezdinde iyi şeyler yazacaktır” şeklinde konuştu.

“DSİ’ye yerleşmeyi düşünüyoruz”

10 gün içinde DSİ’ye yerleşmeleri gerektiğini savunan Yılmaz; “DSİ’de kalma konusunda görüşmelerimiz sürüyor. Zaten 10 gün içerisinde biz bu işlerimizi hazırlayıp oraya yerleşmemiz lazım. Öyle düşünüyoruz. İnşallah bir aksilik olmaz. Bize verilen sözler bu. Biz 10 gün içerisinde yerleşmeyi düşünüyoruz. Bize tarih verdiler ama bizim o tarihe zamanımız yok” ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

 

Cevap Ver