Orduspor.Net

Fikstür avantajımız var

muhammet-kurt-fikstur-avantajimiz-var-orduspor

Orduspor’un sağ kanat oyuncusu Muhammet Kurt, son 4 haftada iyi futbol oynayarak, iyi sonuçlar aldıklarını aktararak, fikstür avantajını da kullanıp, Orduspor’u hak ettiği yere getirmek istediklerini dile getirdi.

Fethiyespor karşısında galibiyeti hak eden tarafın kendileri olduğunu söyleyen Muhammet, Bayrampaşa karşısında işi şansa bırakmayarak kazanan tarafın Orduspor olacağını ifade etti.

“Puan ya da puanlarla döneceğiz”

Bayrampaşa deplasmanından en kötü ihtimalle puanla döneceklerini belirten genç kanat oyuncusu; “Son 4 haftada iyi sonuçlar aldık. İyi de mücadele ediyoruz, bizde çok istiyoruz ama bazen şanssızlıklar oluyor. İlk devrenin son maçında Bayrampaşa ile deplasmanda karşılaşacağız. Oradan puan ya da puanlarla döneceğimize inanıyoruz. Keşke demek istemiyorum ama Fethiyespor maçında galibiyeti hak eden tarafın biz olduğumuzu düşünüyorum. Çok net pozisyonlarımız var. 90+4. dakikada Murat Torun, o pozisyonu atsaydı, daha güzel olacaktı. Bu hafta kazanacağımızı düşünüyorum.

“Destek bekliyoruz”

Orduspor taraftarlarından büyük destek gördüklerini kaydeden Muhammet; “Taraftarlarımıza çok teşekkür ederiz. Bize çok destek oluyorlar. Özellikle İstanbul’daki Pendik maçına gelen taraftarlarımıza hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bayrampaşa maçında da aynın desteği onlardan bekliyoruz. İnşallah bizde taraftarlarımızın desteği ile deplasmandan güzel bir sonuçla döneceğimizi düşünüyorum.

“Fikstür avantajımız var”

İkinci yarı fikstür avantajlarını kullanarak Orduspor’u hak ettiği yere getirmek istediklerini belirten başarılı oyuncu; “Bu ligde herkes herkesi yenebilir. Bizim düşme potasındaki rakiplerimiz Bayrampaşa ve Hatay. Bayrampaşa’yı yendiğimiz taktirde o potadan otomatik olarak çıkıyoruz. Devre arasında da ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlanacağız. İkinci devre düşme potasındaki tüm rakiplerimiz içeriye geliyor. Fikstür avantajı da elimizde. Bu avantajı en iyi şekilde değerlendirerek Ordusporumuzu hak ettiği yere getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.