Orduspor.Net

Galibiyet hasretini gidereceğiz

hasreti-giderecegiz

Spor Toto 2. Lig’in 7. haftasında sahasında Nazilli Belediyespor’u konuk edecek olan Orduspor, müsabakadan galip gelerek iç sahada galibiyetle tanışmak istiyor.

Spor toto 2. Lig kaldığı yerden devam ediyor. 6. hafta maçlarının terör olayı sebebiyle ertelenmesinden sonra ligde heyecan 7. hafta müsabakalarıyla sürecek. Spor Toto 2. Lig’in 7. haftasında sahasında Nazilli Belediyespor’u konuk edecek olan Orduspor, müsabakanın hazırlıklarını sürdürdü.

Orduspor tesislerinde Teknik Direktör Sinan Bayraktar, gözetiminde yapılan antrenmanda mor beyazlı futbolcuların oldukça hırslı olduğu gözlemlendi. bu haftaki maçta galibiyet hasretleri gidermek istediklerini ifade eden Sinan Bayraktar, oyuncuların üzerinde geçen sezondan beri müsabaka kazanamamanın vermiş olduğu bir stres olduğunu ancak bunu da taraftarın desteğiyle aşacakları ifade etti.

Bayraktar ayrıca Orduspor’u yaşatmaya çalıştıklarını, eski bir Orduspor’lu olarak takımın menfaatleri yönünde hareket edeceğini ve taraftar destek verdiği sürece tüm sorunların üstesinden geleceklerini söyledi. ORDU OLAY

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.