Orduspor.Net

Gelecek Vaat Ediyordu, 23 Yaşında Futbolu Bıraktı

aydin-ugur-ince-orduspor

2014-2015 sezonunda Orduspor, PTT 1.Lig’de mücadele ederken Teknik Direktör Fikret Yılmaz’ın gözüne girmeyi başaran ve kampa da götürülen sağ bek ve kanat oyuncusu Aydın Uğur İnce, futbolu bıraktığını açıkladı.

Sakat olmasına karşın Orduspor’da futbola devam etmek için elinden geleni yaptığını ancak yeterince değer verilmediği için tekrar sakatlandığını kaydeden İnce, dizinin daha kötü duruma gelmesinden dolayı futbol camiasından ayrılma kararı aldığını dile getirdi.

“Vefa yok”

Ne Orduspor Kulübü’nde ne de futbol camiasında vefa olmadığını aktaran eski futbolcu; “1 yıllık tedavi sürecimden sonra hassas durumda olan dizime rağmen gerekli sağlık ekibi ve ekipmanı eksikliği yaşadım. O zamanki Teknik Direktör Sinan Bayraktar’ın geçmişimi bilmeden bana fazlalık muamelesi yapıp, altyapıyla suni çimde antrenmana çıkarmasından sonra dizim daha kotu duruma geldi. Bende bu ‘vefa olmayan’ Orduspor Kulübü ve futbol camiasından ayrılma kararı aldım” ifadelerini kullandı.

Fikret hocanın gözüne girmişti

2014-2015 sezonunda Orduspor’da kampın yıldızı olan ve Teknik Direktör Fikret Yılmaz’ın kadroda düşündüğü İnce, sezon başında yaşadığı sakatlıktan sonra bir türlü kendini toparlayamadı. Son olarak geçtiğimiz sezon dizinden yaşadığı sakatlıktan sonra 23 yaşında futbolu bırakma kararı aldı.

Kariyeri

Beşiktaş’ın altyapısında bir çok kategoride mücadele eden A2 Takımı’nda 8 müsabakaya çıkan ve son olarak 2012-2013 sezonunda Orduspor altyapısına transfer olan Aydın Uğur İnce, Orduspor A2 Takımı’nda 28 maça çıkmış ve 1 gole imza atmıştı.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.