Tek futbolcusu bile kalmayan Orduspor’u ayağa kaldırmaya çalıştıklarını söyleyen Deniz, sonuna kadar mücadeleye devam edeceklerini ifade etti.

“Herkes sorumluluk sahibi”

Orduspor yönetiminde herkesin üzerine düşen görevi yapmaya çalıştığına değinen Başkan Deniz; “Orduspor’a geldiğimiz gün içeride futbolcumuz kalmamıştı. Elimizdeki futbolcular da lisanslarını alıp başka kulüplere gitmek istiyorlardı. Dışarıdan 9 tane futbolcu aldık. Denemeye aldığımız oyuncular da var. Teknik direktörüne, yardımcı antrenörüne kadar bu yapı oturdu. Yönetim anlamında görev dağılımını yeni oturtuyoruz. İlk defa bir araya gelip çalışacağımız arkadaşlarımız var, iyi tanıdığımız arkadaşlar var. Ama herkes sorumluluk sahibi, herkes üzerine düşeni fazlasıyla yapma mücadelesinde” dedi.

“Bundan sonra top bende”

Hem helalleşecekleri hem de hesaplaşacakları kişilerin olacağının altını çizen Deniz; “Bundan sonraki süreçte top bende. Mücadeleyi ben vereceğim. Nasıl bir mücadele vereceğim? Hak arayışı sürecimiz başlayacak. Bu süreçte helalleşeceğimiz de var, hesaplaşacağımız da var. Bunların takibini yapacağız. Kimine ne yapmamız gerekiyorsa ilerleyen haftalarda görürsünüz. Sosyal medya bu anlamda bana çok yardımcı olacak. Sizlerden çok büyük yardım bekliyorum. Orduspor Kulübü, geriye dönük icralardan ötürü hesabını kullanamamış bir kulüp. Hesabını kullanamadığı için belirli kişilerin kötü emellerine alet olmaya çok yakın bir kulüp. Zaten geldiğimiz nokta bu kötü emele sahip insanların idari bazda söz sahibi olmasından kaynaklı. Şuan onlarla ilgili yasal bir süreç başlatamayız. Biz de bu konularda sosyal medyada ve haberlerde her şeyi şeffaf bir şekilde paylaşacağız. Gizli hiçbir şey kalmayacak” diye konuştu.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalma

Ordu Hayat/Tevfik Kul

Cevap Ver