Orduspor.Net

İlk 11 Belli Gibi

orduspor-ilk-11

İkinci etap kamp çalışmaları kapsamında Erzurum’da üç hazırlık maçına çıkan mor beyazlılar, yeni sezonda sahaya çıkacağı ilk 11 oyuncularını belirledi gibi. Kapta ilk hazırlık maçında Van Belediyespor mücadele eden Orduspor’da, teknik direktör Metin Altınay sahaya; Kaan Kars, Yasin Öztop, Altan Kılıç, Burak Demireğen, Asımcan Çaykıran, Doğancan Aynacı, Özgen Erdem, Burak Özsoy, Can Öztürk, Emre Gemici ve Murat Torun 11’ile çıkmayı tercih etmişti. Mor beyazlılar, oynadığı müthiş futbol ile rakibini 4-2 yenmişti.

Furkan Mızrak ve Emre Usta rotasyonu

90 dakikayı sıkı takip eden Altınay, Pendikspor karşısında oynadığı ikinci hazırlık maçında, ilk 11’de rotasyona gitti. Van Belediyespor maçında oyuna ikinci yarı dahil olan Furkan Mızrak ve Emre Usta, Pendikspor maçında ilk 11’de forma giydi. Metin Altınay, Pendikspor maçına da; Kaan Kars, Yasin Öztop, Altan Kılıç, Burak Demireğen, Furkan Mızrak, Burak Özsoy, Doğancan Aynacı, Murat Torun, Özgen Erdem, Emre Usta ve Emre Gemici’yi sahaya sürdü. Mor beyazlılar, Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Pendikspor’u 2-1’lik skorla devirmişti.

Metin Altınay, son hazırlık maçında da Pendikspor karşısında oynayan ilk 11’i sahaya sürdü. Sivas Belediyespor ile mücadele eden mor beyazlılar, rakibi ile golsüz berabere kalmıştı.

Öte yandan Orduspor Teknik Direktörü Metin Altınay’ın, yeni sezona da Kaan Kars, Yasin Öztop, Altan Kılıç, Burak Demireğen, Furkan Mızrak, Burak Özsoy, Doğancan Aynacı, Murat Torun, Özgen Erdem, Emre Usta ve Emre Gemici 11’i ile başlaması bekleniyor.  Şenol KORKMAZ- Ordu Olay

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.