Orduspor.Net

Kaleci neden tepki gördü ?

kaleci-neden-tepki-gordu

Orduspor’da ligin ilk haftasında İstanbulspor’a 2-0 yenilmenin yankıları sürerken, Orduspor’un kötü oyunundan çok tribünlerin kaleci Emrehan’a gösterdiği tepki maça damgasını vurmuştu.

Geçtiğimiz sezonun ilk yarısında Bayrampaşa, ikinci yarısında ise 68 Yeni Aksarayspor formasını giyen 35 yaşındaki Emrehan Ceylan, İstanbulspor maçında tribünlerin çokö büyük tepki aldı. Önce ıslıklanan kaleci maçın son bölümlerine doğru ise top her ayağına geldiğinde oley çekildi.

Tribünlerden tepki alan Emrehan’ın maçın geneline bakıldığında ise neden tepki gördüğü bilinmiyor. Yediği iki golde de hatası olmayan 35 yaşındaki kaleciye taraftarların yaşı ve fiziği nedeniyle daha maçın başında önnyargıyla yaklaştığı ve homurdanmaların başladığı gördüldü. Geçen sezon Orduspor küme düşmesine rağmen 10 maçta kaleyi koruyan 21 yaşındaki kaleci Kaan Kars’ın gösterdiği iyi performans ile kalede olması gerektiğini savunan taraftarların böyle bir tepki verdiği tahmin ediliyor. Kaan Kars birçok takımdan teklif almış ancak Orduspor Kulübü genç kaleciyi göndermemişti.

One Comment

  1. Güven

    08 Eylül 2015 at 16:20

    Merhaba. Bu sitenin iletişim bölümü neden çalışmıyor. Taraftarlar sesini nasıl duyuracak.

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.