Orduspor.Net

Ozan Gürhan Karahan Umut Verdi

ozan-gurhan-karahan-orduspor

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Orduspor Kadın Basketbol Takımı, tüm dikkatleri Pazar günü kendi evinde oynayacağı Adana ASKİ maçına çevirdi. Orduspor Genel Menajeri Ozan Gürhan Karahan, Adana ASKİ’yi yenmek istediklerini söyleyerek, hedeflerinin ise ligde kalmak olduğunu dile getirdi.
Adana ASKİ maçını kazanarak ligde kalma adına biraz da olsa rahatlamak istediklerini aktaran Karahan, Orduspor taraftarlarını destek için Pazar günü oynanacak olan maça davet etti.
“ASKİ’yi yenmek istiyoruz”
Ligde kalabilmek için Adana ASKİ müsabakasının önemine değinen Karahan; “ASKİ maçı bizim için çok önemli bir karşılaşma. Bu müsabakaya en iyi biçimde hazırlanmaya çalışıyoruz. Kazanmaktan başka düşüncemiz yok. Hedefimiz mutlak galibiyet olacak. Adana ASKİ karşılaşmasından sonra Edirne Belediyesi Edirnespor maçı da ligde kalma yolunda önemli bir müsabaka. Bu maçlar kırılma müsabakaları olacak. Ancak önceliğimiz Adana ASKİ karşılaşması. Kendi evimizde oynayacağımız maçta Adana ASKİ’yi yenerek ligde kalma yolunda rahat bir nefes almak istiyoruz” dedi.
“Amacımız ligde kalmak”
Asıl hedeflerinin ligde kalmak olduğunu kaydeden Genel Menajer Karahan; “Bu sezonki hedefimiz ligde kalmak. Hem Avrupa da hem ligde mücadele ettik. Zor maçlar oynadık. Giden oyuncularımız oldu. Zor bir lig. Orduspor’un yaşadığı sorunlar ortada. Her şeye rağmen elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Daha önce de belirttiğim gibi, amacımız bu sezon ligde kalmak. Bu yönde mücadele ediyoruz. Kırılma maçlarını kazanarak ligde kalacağımıza inanıyorum” diye konuştu.
Orduspor taraftarlarına da seslenen Karahan, Pazar günü sat 14:00’da tüm Orduluları ve Orduspor taraftarlarını Durugöl Spor Salonu’na destek için beklediklerini dile getirdi.
Ordu Hayat / Tevfik Kul

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.