Orduspor.Net

Kombine Biletler Satışa Çıktı

kombine-orduspor-basliyor
Ordusporumuzun 2014-2015 sezonunda Ordu 19 Eylül Stadyumu’nda oynayacağı müsabakalarda geçerli olacak kombine biletlerin satışına başlanmıştır.
Kombine Bilet Fiyatları şu şekilde;
Protokol          : 5.000,00 TL
Vip                   : 2.000,00 TL
Kapalı             : 300,00 TL
Maraton          : 200,00 TL
Kale Arkası    : 100,00 TL
Kombine biletler, taraftarımızın kendisine ait resimli ve Orduspor logolu Passolig kartına yüklenebilmektedir. Bu sebeple, sezonluk kombine bilet almak isteyen taraftarımızın mutlaka Passolig kartını alması gerekmektedir. Kart başvurunuzu www.passolig.com.tr web adresi üzerinden yapabilirsiniz.
Passolig Kart ile Ordusporumuz Kazanıyor.
Satılan her Passolig Orduspor Kartı ile kulübümüz TFF payı düşüldükten sonra 6.3 TL kazanmaktadır. Bunun yanında Passolig kartlarla yapılan alışveriş işlemlerinden elde edilen gelirin %42,3’ünü kulübümüz kazanmaktadır. Taraftarlarımızın aldığı her kartla, Orduspor logolu kartıyla yaptığı her alışverişle kulübümüz kazanacaktır.
Kombine Biletimi Nasıl Alırım?
Passolig kartlarına sahip taraftarlarımız sezonluk kombine biletlerini internet üzerinden passo.com.tr’den veya Orduspor Resmi Giyim Sponsoru Piserro’nun Ordu mağazasından satın alabilir.
Ödeme İşlemleri
Kombine kartlarda peşin ya da kredi kartı ile tek ödeme veya taksitli ödeme imkanları mevcuttur. Tüm Bonus Kredi Kartı ve World Kredi Kartlarına vade farklı 6 taksit uygulanmaktadır.
Maç Bileti Nasıl Alınır?
Passolig karta sahip olan taraftarımız, biletlerini passo.com.tr web üzerinden, stadyum gişelerinden ve Ordu genelinde 120 farklı noktada hizmet veren aktif noktalardan kartına yükleyebilirler.

So that is why E
miranda lambert weight loss off until this post is 2 hours old

Their problems stretch further than online competition
christina aguilera weight lossHow Many Moods Go Through Your Mind
hd film izle
.