Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden 50 yıllık kulüp Orduspor’da son günlerde merak edilen en önemli konu kongre ya da kayyum kararı !

Divan Kurulu’nun yönetiminde olan Orduspor’da, yakın zamanda takımın geleceği için çok önemli karar alınması gerekecek. Kulüp Başkanı olmadan ligin ilk yarısını bitiren Mor-Beyazlı takımda, ikinci yarı öncesinde kongre ya da kayyum kararının verilmesi bekleniyor.

Orduspor Kulübü’nde son yapılan kongre sonrasında başkan adayı çıkmaması ve kulübün şimdilik Divan Kurulu’na kalması sonrasında kayyum endişeleri ortaya çıkarken, taraftarlar kulübün kayyuma kalmasını istemiyor. Kayyuma gidilirse, kulübün kapanmasını isteyen kişilerin daha rahat hareket ederek kulübü kapatabileceklerini düşünen taraftarlar, kongre istiyor.

Diğer yandan işe bazı kesimlerde kulübün borçlarının daha net belli olacağını düşünerek, takımın önce kayyuma kalıp daha sonra kayyum heyetinin belirlediği ekibin Orduspor’u yönetmesini istiyor.

İki seçenek arasında adete ikiye bölünen Orduspor camiasında yönetim anlamında çalışmalar sürerken, Kulübün kongre kararı almasıyla birlikte adaylığını koyan Eyüp Camcı ismine maddi-manevi destek vermesi bekleniyor.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalma

Spor52

Cevap Ver