Orduspor.Net

Kongreden yansıyanlar

orduspor-kongre-yansiyanlar

Orduspor dün olağan üstü kongresini gerçekleştirdi. Çoğunluk gerektirmeksizin yapılan kongrede Orduspor’un, Spor Toto 2. Lig’e daha güçlü bir yönetim kuruluyla girmesi adına yapılan kongrede yönetim kurulu üyeleri değişirken, İstanbul’da düzenlenen destek gecesinden Orduspor’a vaat edilen 2,5 milyon liradan kulübün kasasına sadece 520 bin lira girdiği açıklandı.

Kongreden kısa kısa:

Uğur Şerement anıldı

Kongrenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Orduspor Kulübü Başkanı Yaşar Pamuk, konuşmasına vefat eden eski Orduspor’lu oyuncu Uğur Şerement’i rahmetle anarak başladı.

Futbol’a 2 milyon harcadık

Futbol takımının giderleri hakkında bilgiler verilen toplantıda, Futbol takımı için harcadıkları paranın 2 milyon 358 bin lira olduğunu söyleyen Başkan Pamuk, maddi sıkıntılar içinde transfer tahtalarının açmasının tecrübeli oyuncuları gençlerle kaynaştırarak Orduspor’u küme tutmaktı. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ve son oynanılan maçlarda sergilenen oyunun kanıtladığını ifade etti.

Basketbol’un borcu 200 bine düştü

Orduspor Kadın Basketbol takımının borcunun 1,5 milyon liradan 200 bin liraya düşürüldüğünü söyleyen Yaşar Pamuk, basketbol takımına 980 bin lira bu zamana kadar harcadıklarını ifade etti.

Vandersloot 50 bin dolar ödedi

Orduspor’da basketbolda ve futbolda hiçbir oyuncunun parasını alamadığı için takımdan ayrılmadığını söyleyen Yaşar Pamuk, Basketbol’dan ayrılan Vandersloot’un takımdan ayrılmak için 50 bin dolar para ödediğini açıkladı.

Alt yapının gideri 30 bin

Gelişim liglerine katılan Orduspor’un geleceğinin gençlerden geçtiğini söyleyen Yaşar Pamuk, mor beyazlı takımda bundan sonra Ordulu futbolcuların oynayacağını ifade etti. Pamuk ayrıca alt yapıya her ay 30 bin lira harcadıklarını da söyledi.

En büyük destek Yılmaz’dan

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın Orduspor Kulübüne en büyük desteği verdiğini ifade eden Başkan Pamuk, bu güne kadar Yılmaz’dan 1 milyon 30 bin lira destek aldıklarını söyledi. Pamuk desteklerinden dolayı Yılmaz’a teşekkür etti.

Verilen sözler tutulmadı

Orduspor’a destek amaçlı İstanbul’da düzenlenen gecede vaat edilen 2,5 milyon liradan sadece takımın kasına 520 bin lira girdiğini söyleyen Pamuk, vaatlerin bir an önce yerine getirileceğinden emin olduğunu ifade etti.

Eski yönetim araştırılıyor

Nedim Türkmen yönetiminin bağımsız denetleme şirketi tarafından incelendiğini söyleyen Pamuk, ön raporun geldiğini 1 hafta içersinde kesin sonucun belli olacağını ifade etti.

Başkanın evine haciz geldi

Konuşma yapmak için kürsüye çıkan Orduspor eski yöneticisi Zeki Aydın, bir futbolcunun alacaklarını alamadığından dolayı Yaşar Pamuk’un evine haciz gönderdiğini açıkladı. Bu dakikada tansiyon yükselde oyuncunun ismi gizli tutularak açıklanmadı.

Belediye menekşelere talip

Konuşmasının devamında Orduspor Kadın Basketbol takımına, Ordu Büyükşehir Belediyesinin talip olduğunu söyleyen Zeki Aydın, satış konusunda da tüm prosedürlerin tamamlandığını ve sadece devir işinin kaldığını açıkladı. Ayrıca Zeki Aydın, yeni yönetim listesinde yer alsa da listede yer almak istemediğini belirtti ve yönetim kurulu listesinden çıktı.

Öte yandan Yeni yönetim kurulu listesi; Uğur Cörüt, Adem Uzunömeroğlu, Ahmet Yenilmez, Metin Kır, Rahmi Çakar, Adnan Alparslan, Bülent Şahin, Şevki Çamkerten, Ahmet Küçük, Şenol Taşkın, Zeki Atlı, Kaşif Tercan, Kadir Işık, Koray Karamanlı, Muzaffer Topal, Ercan Kır, Emin Aksoy, Ahmet Şükrü Mercan, Cemal Öztürk, Tolga Aslan, Şeref Güler, Umut Çağatayhan Köksal, Samim Altuntaş, Mustafa Köksal, Denizhan Kalpaklı, Temel Özcan, Ali Osman Osma, Ercan Gebeş, Okan Oktay ve Ali Köse isimlerinden oluştu. ORDU OLAY

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.