Orduspor.Net

Ligde kalmak için direneceğiz

husamettin-tut-ligde-kalmak-icin-direnecegiz-orduspor

Orduspor Kaptanı Hüsamettin Tut, ligde kalmak için son ana kadar direneceklerini belirterek, kendilerinin buna inandığını ve Ordulularında bu inancı taşımalarını beklediklerini ifade etti.

Bundan sonraki maçları da kazanmak için oynayacaklarını söyleyen Hüsamettin, özgüvenlerinin yerine geldiğini dile getirdi.

“Beklenen bir şeydi”
Antalyaspor galibiyetinin mucize olmadığını ifade eden Tut; “Antalyaspor maçına çok iyi hazırlanmıştık. Karşılaşmaya inanarak çıktık. Sonuçta da kazanmasını bildik. Antalyaspor galibiyetiyle özgüvenimiz yerine geldi. Özellikle altyapıda bu zamana kadar inanılmayan ve güvenilmeyen gençlerle başarıyı yeniden yakaladık. Alınan sonuç mucize değil, beklenen bir şeydi. Bundan dolayı çok mutluyuz. Bundan sonra daha çok çalışacağız. Sonucunda da daha fazla mücadele ve daha fazla puan alacağız” dedi.
Tut, ligde kalmak adına son ana kadar direneceklerinin altını çizerek, kendilerinin ligde kalmaya inandıklarını ve bütün Ordulularında aynı inancı taşımasını beklediklerini aktardı.
Kaptan Tut, bundan sonra kendi evlerinde oynayacakları maçlarda taraftarlarını yanlarında görmek istediklerini dile getirdi.

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.