Orduspor.Net

Maçın Ardından Soyunma Odaları

Futbol7

– Orduspor cephesi

PTT 1. Lig’de sahasında Manisaspor’u 2-0 mağlup eden Orduspor’da teknik direktör Erkan Sözeri, “Hem koşu hem oyun anlamında sahada iyi şeyler yaptık” dedi.

Sözeri, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Manisaspor’un ligin iyi takımlarından biri olduğunu söyledi.

Maçın kendileri adına kolay olmadığını ifade eden Sözeri, şöyle konuştu:

“Öncelikle Manisaspor takımnı kutlamak istiyorum. Hakikaten iyi bir takımla oynadık. Bize karşı iyi direnç gösterdiler ama biz hem koşu hem oyun anlamında sahada iyi şeyler yaptık. Özellikle ilk yarı golü bulmak için çok üretken oynadık. İkinci yarı ise penaltı ve gölü bulduktan sonra çok daha iyi oynadık. Çıktığımız yolda oyuncularımızla şımarmadan yolumuza devam edeceğiz. Taraftarlarımıza bizi destekledikleri için teşekkür ediyorum.”

– Manisaspor cephesi

Manisaspor Teknik Direktörü Kemal Özdeş ise Orduspor’un kendilerine oranla çok daha iyi oynadığını dile getirdi.

Maç başlar başlamaz rakibin kendilerine kazanma arzusunu hissettirdiğini belirten Özdeş, “Çok fazla pozisyon vermesek de bizi kendi alanımıza hapsettiler. İkinci yarı bazı şeyleri değiştirmek istedik ama penaltıyla gelen golün ardından Orduspor çok daha coşkulu oynadı” diye konuştu.

Hakemin de kendilerine göre iyi maç yönetmediğini söyleyen Özdeş, “Futbolcularım üzerinde bu da olumsuz bir etki yarattı ancak sadece bu akşam üzüleceğiz, ayağı kalkıp 3 gün sonraki maçı kazanacak tutumu sergilememiz gerekiyor” ifadesini kullandı.

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.