Orduspor.Net

Mazeret Kalmadı, Galibiyet Zamanı

mazeret-yok-orduspor-ziya=dogan

Orduspor, zorlu Denizlispor maçı öncesinde kapılarını dış dünyaya kapadı. Teknik Direktör Ziya Doğan oyuncuları ile yaptığı konuşmada, artık mazeretlerinin kalmadığını ve Denizlispor’u yenerek güçlerini göstermek zorunda olduklarını ifade etti.

 

PTT 1.Lig’de son sıraya demir atan ve üstündeki rakiplerle puan farkı her hafta açılan Orduspor, kötü gidişe Denizlispor karşısında dur demek istiyor. Puan kaybına tahammülü kalmayan Mor Beyazlı ekip, galibiyet için adeta kenetlendi.

 

“Kazanma zamanı geldi”

Orduspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, oyuncuları ile yaptığı konuşmada ligdeki konumlarını dikkate almaları gerektiğini belirterek, galibiyetten başka bir şey düşünmemelerini istedi. Taraftarlara da çağrıda bulunan Doğan, destek istedi.

 

Uyarı ve motivasyon bir arada!

Teknik Direktör Doğan, dün gerçekleştirilen taktik antrenmanında oyunculara bol bol uyarıda bulundu. Sahada ne yapmaları gerektiğini uygulamalı olarak gösteren tecrübeli çalıştırıcı, uyarı yaptıktan sonra oyunculara moral vermeyi de ihmal etmedi.

 

7 eksik var

Orduspor’da, Denizlispor karşılaşması öncesinde 7 eksik bulunuyor. Mor Beyazlı ekipte, ilişiği kesilen Ali Güzeldal, kadro dışı bırakılan Serdar Deniz, sakatlıkları bulunan Gökhan Kaba, Martin Mutumba ve Alişan Şeker’in yanı sıra kırmızı kart cezalısı olan Ufukhan Bayraktar ve Yasin Şahan’da forma giyemeyecek.

 

Futbolcularda galibiyet istiyor

Orduspor’da Kaptan Emre Aygün, Denizlispor karşısında sahada olmak istediğini söyleyerek, arkadaşlarını toplayarak kazanmak zorunda olduklarını hatırlattı. Golcü oyuncu Ümit Tütünci, kazanacaklarına inandıklarını vurgularken, Umut Sönmez ise Denizlispor maçından başka bir şey düşünmediklerini ve tek hedeflerini galibiyet olduğunu dile getirdi.

 

Son idman bugün

Orduspor, bugün gerçekleştirdiği antrenmanla Denizlispor maçı hazırlıklarını sürdürdü. Bugün sabah ter idmanı yapacak olan Mor Beyazlı ekip, ardından tesislerde maçın saatini beklemeye koyulacak. Ordu Hayat

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.