Orduspor.Net

Mutlaka transfer yapacağız

orduspor-besiktas-basketbol

D’andra Moss’un ayrılmasının ardından çıktığı iki maçı da kaybeden Orduspor Kadın Basketbol Takımı, bu oyuncun yerini doldurabilmek için transfer çalışmalarına start verdi.

 4 yabancısıyla ligde harikalar yaratan Potanın Menekşeleri, Moss’un ayrılmasıyla bocalamaya başladı. Bu oyuncun boşluğunu doldurmak için yönetim ve teknik ekip transfer çalışmaları yaptığı ve görüşülen oyuncular olduğu bildirildi.

Yamakoğlu: “Moss’un yerini dolduracağız”

Orduspor Kadın Basketbol Takımı Genel Koordinatörü Oktay Yamakoğlu, Moss’un yerini doldurabilmek için bir oyuncu almak istediklerini belirterek, “Moss’un yerini mutlaka doldurmamız gerektiğini düşünüyorum. Bunun için çalışmalara başladık. Hazırladığımız raporu yönetime sunduk. En kısa sürede takıma yeni bir oyuncu takviyesinde bulunup, D’Andra Moss’un yerini doldurmak istiyoruz. Hem ligde hem de FIBA Avrupa Kupası’nda mücadele veriyoruz. Bunun için çok iyi bir oyuncuya ihtiyacımız var. Açıkçası D’Andra Moss’un eksikliğini çok hissediyoruz. Bir an önce bu eksikliği giderip, takımın yeniden toparlanmasını sağlamak istiyoruz” dedi.

Pamuk: “Mutlaka yeni transfer yapacağız”

Orduspor Kulübü Başkanı Yaşar Pamuk ise, Moss’un yerine mutlaka bir oyuncu almayı düşündüklerini aktararak; “Bu oyuncumuzun yerine yeni transferler yaparak açığımızı kapatmak istiyoruz. Basketbol takımımızın gerek ligde gerek Avrupa kupası maçlarında yoluna devam etmesi için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Deringöl de transfer istiyor

Orduspor Başantrenörü Levent Deringöl ise, Moss’un eksikliğini hissetmemek için bir transfer yapmak istediklerini söyleyerek, kısa süre içinde transferi gerçekleştirerek hem ligde hem de Euro Cup’ta iddialı bir şekilde yollarına devam etmek istediklerini ifade etti.

17 Aralık Perşembe günü FIBA Avrupa Kupası B Grubu’ndaki son maçında Udominate Basket’i konuk edecek olan Orduspor’da yeni transferin bu maça yetişmesinin zor olduğu bildirildi.

Ordu Hayat

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.