Orduspor altyapısından yetişen futbolcular, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e düşülmesinin ardından takımdan ayrılırken, gelecek vaad eden oyunculardan birisi olan Emre Usta’da Elaziz Belediyespor ile anlaşmıştı. Orduspor forması ile altyaş kategorileri dahil TFF 1.Lig, TFF 2.Lig ve TFF 3.Lig’de forma giyen genç oyuncu, yeni takımının formasını giymeyi beklerken Orduspor’u da unutmadı.

Haftaya başlayacak TFF 3.Lig öncesinde takımıyla hazırlıklarını sürdüren Emre Usta, sosyal medya hesabından şu duygusal mesajı paylaştı.

”Elaziz Belediyespor Formasını Terleteceğim”

Yıllardır formasını giydiğim Orduspor formasından ayrılma vakti.. Gözümde canlanıyor, babama yalvardığım o gün geliyor aklım. O forma öyle kutsal ki ilk giydiğim alt yapı forması o kadar gurur vericiydi ki tek hedefimiz A takım formasını giymekti. Allah’a şükürler olsun o şans bize geldi o şanlı formayı hakkını vermek için elimden geleni yaptım, varsa kusurum helal edin. Elaziz belediyespor formasını terleteceğim allah yardımcım olsun dualarınızı esirgemeyin.

”Gol attığımda ki heyecanı mutluluğu kimse veremez”

Orduspor camiası her zaman büyüktür büyük kalacak. Orduspor adı değişmez, kalpten tükenmez, 15 yaşında tribün çocuğu olarak daha da sevdim gol attığımda ki heyecanı mutluluğu kimse veremez. O forma altında oynamak gol atmak bana da nasip oldu en büyük hedeflerimden biri oldu. ORDUSPOR BÜYÜKTÜR BÜYÜK KALACAK. Hak varsa helal hakkınızı helal edin elbet bir gün o formayı tekrar giymek istiyor bekliyor olacağım.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

Spor52

Cevap Ver