Orduspor.Net

Önceliğim Orduspor

metin-altinay-onceligim-orduspor

Orduspor’da Başkan Yaşar Pamuk’un tekrar başkanlığa seçilmesinin ardından sıra yeni sezon planlamalarına geldi. Yönetimin, önceliği teknik ekibe verdiği ve bu doğrultuda geçen sezonun son 5 maçında iyi bir grafik çizen Teknik Direktör Metin Altınay ile yola devam edecekleri bildirildi.

2016-2017 sezonu öncesinde Orduspor, öncelikle teknik adam konusunu açıklığa getirmek istiyor. Yeniden başkan olması durumunda yeni sezon için Metin Altınay’dan söz aklan Başkan Pamuk ve yönetiminin tecrübeli teknik direktör ile tekrar anlaşmaya vardığı edinilen bilgiler arasında.

Kongreyi bekliyordu
Altınay, sezon sonu yaptığı açıklamada, Orduspor Kulübü’nün yapacağı kongreden sonra yönetimle görüşüp yeni sezon için karar vereceğini söylemişti.

Önceliği Orduspor
Birçok takımdan teklif alan ve önceliği Orduspor’a veren tecrübeli çalıştırıcının, yeni sezonda Mor Beyazlı ekibin başında olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Futbolcuların kalmasını istedi
Öte yandan futbolcularında gönderilmesini istemeyen Altınay, futbolcuların kalmaması durumunda kendisinin kalmasının bir anlamı olmayacağını ifade etti. Futbolcuların kalması durumunda şampiyonluğa, en kötü ihtimalle Play-Off’a oynayabileceklerini kaydeden başarılı teknik adam, sakatlıkları sebebiyle takımda olamayan Emre Gemici, Ahmet Kuru, Yunus Şimşek ve Arda Arslan ve Safa Serbest’in yeni transfer gibi olacaklarını dile getirdi.

Başkan Pamuk ve Altınay’ın, birkaç gün içerisinde görüşerek, yeni sezon için sözleşme imzalaması bekleniyor.
Ordu Hayat / Tevfik Kul

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.