Orduspor.Net

Ordu’da maçın ardından..

erkan-sozeri

Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, “Oyuncularımı kutluyorum, saygı duyulacak bir mücadele ortaya koydular” dedi.

Erkan Sözeri maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, her iki takımın da maç boyunca iyi bir mücadele ortaya koyduklarını söyledi.

Tek üzüntülerinin taraftarlara üç puan hediye edememek olduğunu ifade eden Sözeri, şöyle devam etti:
“Geçen haftaki sakatlık anlamındaki hasarı en az şekilde atlatmaya çalıştık. Oyuncularımı tebrik ediyorum, saygı duyulacak bir mücadele ortaya koydular. Özellikle oyunun birinci yarısında gösterdikleri performans mücadele, oyun, anlayış çok daha öndeydi. İkinci yarı biraz o sakatlıkların handikabını yaşadık diye düşünüyorum. Bu maça bardağın dolu tarafından bakacak olursak kaybedilmiş iki puan değil, kazanılmış bir puan var. Çünkü rakibimiz Mersin İdmanyurdu, sonuçta Süper Lig ayarında bir takım. Onları da tebrik etmek gerekiyor, çok iyi mücadele ettiler. Tek üzüldüğümüz şey taraftarımıza galibiyet hediye edemedik.”

Mersin İdmanyudu cephesi 
Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Hakan Kutlu ise Orduspor’un kendilerine oranla daha iyi bir futbol ortaya koyduğunu dile getirdi.

Rakibin üstün futboluna rağmen net gol pozisyonu bulamadığını vurgulayan Kutlu, şunları kaydetti:
“Orduspor bizden daha iyi, üstün oyun sergiledi ama net pozisyonları yoktu. Oyun anlamında bizden daha iyi oynadılar. Maçın ikinci yarısında takım olarak biz daha iyi oynadık. Kaçırdığımız pozisyonlar var. İlk yarı Orduspor iyiydi, ikinci yarıda bizim oyun üstünlüğümüz vardı. Şampiyonluğa giden bir yola çıktık, inşallah daha iyi olacağız.”

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.