Orduspor.Net

Orduspor 3 Yalovalı Futbolcuyu Kaptı

aaa

2013-2014 sezonunda PTT 1. Ligde mücadele edecek Orduspor’da 16-17-18 Temmuz 2013 tarihleri arasında yapılan futbol seçmelerine katılan 5 Yalovalı futbolcudan 3’ünü renklerine kattı.

Ordu’ya giderek denemelere katılan Yalovaspor U-17 takımı futbolcusu Şahin Taştan, Yeşilovasporlu oyuncular Barış Oruç ve Hikmet Boy, eflatun-beyazlı antrenörlerin gözüne girerken, şehre çağırılarak sözleşme imzalanması için davet aldılar. ‘Orduspor Genç Yeteneklerini Arıyor’ sloganıyla 16-17-18 Temmuz 2013 tarihleri arasında Durugöl Orduspor tesislerinde ki seçmelere davet edilen Yalovaspor ve Yeşilovaspor’lu 5 futbolcudan ilk elemeleri geçerek bir üst tura yükselen 4 futbolcudan 3 tanesi ikinci elemeleri de başarıyla geçerek Orduspor altyapısına seçildi. Yalovaspor U-17 takımı futbolcusu Şahin Taştan, Yeşilovaspor’lu oyuncular Muhammet Ali Çağlar, Barış Oruç, Fatih Altunkanat ve Hikmet Boy, Orduspor’un seçmelerine davet edilmişti.

Yalovaspor U-17 Takımı futbolcusu Şahin Taştan, Yeşilovaspor’lu oyuncular Barış Oruç, Fatih Altunkanat ve Hikmet Boy ilk elemeyi geçerek bir üst tura yükselmişti. İkinci kez düzenlenen eleme müsabakalarında Orduspor teknik heyetinin büyük beğenisini kazanan Yalovaspor U-17 Takımı futbolcusu Şahin Taştan, Yeşilovaspor’lu oyuncular Barış Oruç ve Hikmet Boy, Karadeniz ekibinin altyapısına seçildiler.

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.