Orduspor.Net

Orduspor 5 milyon liralık takım kurdu

orduspor2

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor Kulübü Başkan Yardımcısı Tahsin Türkmen, “Bütçemiz doğrultusunda bu sezon 5 milyon liralık takım kurduk, aldığımız bütün oyunculara güveniyoruz” dedi.

Türkmen AA muhabirine yaptığı açıklamada, Orduspor’da yeni sezon hazırlıklarının Bolu’da devam ettiğini söyledi.

Bolu kampına 32 oyuncunun katıldığını belirten Türkmen, “Teknik heyetimiz bu oyuncularımız arasından 25 kişilik kadroyu belirleyecek. Bütçemiz doğrultusunda bu sezon 5 milyon liralık takım kurduk, aldığımız bütün oyunculara güveniyoruz. Genellikle başarıya aç oyuncuları tercih etmeye çalıştık” diye konuştu.

Mütavizi bir kadro ile lige başlayacaklarını ve başarıyı hedeflediklerini anlatan Türkmen, şunları kaydetti:

“Ben transfer politikasında kesinlikle çok para verilen futbolcu çok iyi oynar mantığına karşıyım. Bu mantık eğer geçerli olsaydı geçen sezon kümede kalırdık. Kulüp olarak ciddi paralar harcadık Süper Lig’de, Kariyerli bir hocamızın olmasına rağmen ligden düştük. Onun için ben o mantığa karşıyım. Önemli olan benim futbolcuyla hangi paraya anlaştığımdır. Bana göre doğrusu da budur. Kurduğumuz takımdaki oyuncuların tamamı başarıya aç. İnşallah saha sonuçları da iyi olur. Futbolda her şey para demek değil. Önemli olan takımın ruhudur. Sadece oyunculara değil, genç teknik heyetimize de güveniyorum.”

Türkmen, bu sezon iddialı açıklamalardan kaçınacaklarını, saha sonuçlarına göre yorum yapmayı tercih edeceklerini de sözlerine ekledi.

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.