Orduspor.Net

Orduspor hafta sonu oynamayacak

orduspor-kadin-basketbol

Bilyoner.Com Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde Türkiye KupaSı müsabakaları oynanacağı için bu hafta sonu maç oynanmayacak. Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nın Fenerbahçe karşılaşması da 13 Mart Pazar günü İstanbul’da oynanacak.

Potanın Menekşeleri’nin de mücadele ettiği ligde, Türkiye Kupası maçları nedeniyle, hafta sonu lig maçları yapılmayacak.

Potanın Menekşeleri, Türkiye Kupası’nda önceki turlarda elendiği için hafta sonu kupada mücadele etmeyecek.

Önceki hafta 66-88 Abdullah Gül Üniversitesi’ne yenilen Orduspor Kadın Basketbol Takımı, ligin 21. haftasında Fenerbahçe’ye konuk olacak. Potanın Menekşeleri’nin Fenerbahçe ile oynayacağı zorlu karşılaşma 13 Mart Pazar Günü saat 16:00’da Ülker Sports Arena’da olacak.

Orduspor Kadın Basketbol Takımı 4 galibiyet, 16 mağlubiyetle 14 takımlı ligde son sırada bulunuyor. Orduspor’un 21. haftada konuk olacağı rakibi Fenerbahçe ise 17 galibiyet, 3 mağlubiyetle ligde ilk sırada yer alıyor.İlk yarıda Ordu’da oynanan maçta Fenerbahçe, Orduspor’u 100- 77 mağlup etmişti.

Öte yandan Potanın Menekşeleri’nde Brezilyalı oyuncu Clarissa Dos Santos’un parasının yatırılarak tekrar Ordu’ya dönmesi için deyim yerindeyse seferberlik düzenlendi.

Ordu Hayat

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.