Orduspor.Net

Orduspor Hak Ettiği Yere Gelecek

arda-arslan-orduspor

Orduspor’un geçtiğimiz sezon yıldızı parlayan oyuncularının başında gelen kanat oyuncusu Arda Arslan, bir aile gibi olduklarına dikkat çekerek, peş peşe galibiyetlerle Orduspor’u hak ettiği yerlere taşıyacaklarını dile getirdi.
Arda, kendinden emin konuştu:

“Orduspor’u hak ettiği yerlere getireceğiz”
Her maça 3 puan parolasıyla çıktıklarını hatırlatan Arslan, taraftarların yanlarında olmaları durumunda her şeyin üstesinden gelebilecek güçleri olduğunu söyledi.

“-9 puanı sıfırlayacağız”
-9 puanı sıfırladıktan sonra ligin kendileri için tekrar başlayacağını kaydeden Arslan; “Hem Ordu’daki ilk etap kampımız hem de Erzurum kampı çok iyi geçti. Hocalarımızın sayesinde lige hazır hale geldik. Maçlarımızı oynamaya başladık. Sezon başında -9 puan cezası aldık. Önceliğimiz bu cezayı kapamak. Ondan sonra lig bizim açımızdan daha yeni başlayacak. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Seyircilerimizi de bekliyoruz. Biz amaca uygun bir biçimde yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“Biz bir aileyiz”
Takım olarak hareket ettiklerini ve arkadaşlıklarının çok iyi olduğunu söyleyen Arslan, şunları kaydetti; “Biz burada bir aile olduk. Ortam çok iyi. Arkadaşlığımız çok iyi. Sıcakkanlıyız. Hepimiz bir olduğumuz zaman başaramayacağımız şey yok. Takım olarak hareket ederek Orduspor’u hak ettiği yerlere getirmeye çalışacağız.”

“Gücümüz ve inancımız var”
Önceliklerinin Muğlaspor maçından iyi bir sonuçla ayrılmak olduğunu aktaran genç oyuncu; “Muğlaspor karşısına mutlak 3 puan parolasıyla çıkacağız. Kazanmak zorundayız. Yendiğimiz taktirde daha fazla moralleneceğiz. Ondan sonraki bütün müsabakalarda kazanmak için çıkacağız. Ancak önceliğimiz Muğlaspor’u yenerek iyi gidişatımızı sürdürmek. Bunu gerçekleştirecek hem gücümüz hem de inancımız var” diye konuştu.

“Her şeyin üstesinden geliriz”
Orduspor taraftarlarının yanlarında olmaları durumunda her şeyin üstesinden gelebileceklerine dikkat çeken Arslan; “Taraftarlarımızın yanımızda olmasını istiyorum. Kötü bir süreçten geçiyoruz. -9 puanımızda var. Yanımızda olurlarsa her şeyin üstesinden geliriz. Taraftarımız karşısında nasıl oynadığımızı geçen sezon gösterdik. Taraftarlarımızın bizi yanız bırakmayacağına inanıyorum. Hep beraber güzel galibiyetler alabiliriz” şeklinde konuştu.
Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.