Orduspor.Net

Orduspor, Potada Atağa Kalkıyor!

orduspor-potada-ataga-kalkiyor

Bir süredir geleceği büyük merak konusu olan EuroCup’taki temsilcilerimizden Orduspor, yeni sezon takımını oluşturmak için kolları sıvadı.

Bu sezon Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi dışında, EuroCup’ta da mücadele edecek olan Orduspor, ligde şu ana dek transfer yapmayan tek takım konumundaydı. Başkanlık koltuğunu Nedim Türkmen’den devralan Yaşar Pamuk, Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nı yaşatmak ve bu sezon ligde yine ilk 8’i zorlayacak bir takım oluşturmak için, yönetim kurulu ile birlikte çalışmalara hız verdi.

Orduspor, daha önce şubenin başına Akın Çiçek’i getirip, koç Aydın Uğuz ile anlaşmış ancak aynı dönemde yönetim kurulunun tamamen değişmesi üzerine Çiçek’in yanı sıra, deneyimli çalıştırıcı ile de yollar ayrılmıştı.

Takımın başına, daha önce süper ligde çeşitli takımlar çalıştıran deneyimli bir antrenör getirecek olan Orduspor, yabancı rotasyonunu ise yine ligimizi çok yakından tanıyan 4 oyuncudan oluşturacak.

Orduspor, EuroCup’ta Dinamo Moskova, Udominate Basket ve TTT Riga-Flying Foxes elemesinin galibi ile birlikte B Grubu’nda yer alacak.

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.