Orduspor.Net

Orduspor’a destek zamanı

destek-zamani-orduspor-amigo-murat

52 Genç Taraftarlar Derneği Başkanı ve Orduspor Amigosu Murat Aydın, Denizlispor karşılaşmasının Orduspor için çok kritik olduğunu belirterek…

52 Genç Taraftarlar Derneği Başkanı ve Orduspor Amigosu Murat Aydın, Denizlispor karşılaşmasının Orduspor için çok kritik olduğunu belirterek, tüm Orduluları ve Orduspor taraftarlarını bu zorlu maç öncesinde desteğe davet etti.

 Önemli olanın Orduspor’u kötü günde desteklemek olduğunu vurgulayan Aydın, Pazar günü Denizlispor karşısında hem galip gelmeleri için hem de bir an önce bu durumdan çıkmaları için hep destek tam destek anlayışıyla Orduspor’un yanında olacaklarını ifade etti.

 Taraftarları davet etti…

Orduspor taraftarlarını Denizlispor maçına davet eden Amigo Murat; “Orduspor, kötü gidiyor, son sırada. Ancak Orduspor bizim takımımız, Orduluların takımıdır. Bugüne kadar bizler bu takımı nasıl desteklediysek, Denizlispor karşısında da yine yanlarında olacağız. Şu an için takımımızın bizlere ihtiyacı var. Bunun en basit örneği geçen sezon. Geçtiğimiz sezon taraftar desteği ile maçlarımızı kazanmıştık. Yine yapabiliriz. Denizlispor maçı Orduspor için bir başlangıç olsun. Taraftarlarımızın maça ilgi göstermesi lazım. Zaman kenetlenme zamanıdır. Bizler Ordulular olarak küslükleri bir kenara bırakarak takımımıza destek olalım ve galibiyeti katkıda bulunalım. Pazar günü tüm Orduluları ve Orduspor taraftarlarını 19 Eylül Stadyumu’na davet ediyorum” dedi.

 Murat Aydın son olarak, Denizlispor karşısında yine şovlarıyla Orduspor’a destek olacaklarını dile getirdi. Ordu Hayat / Tevfik Kul

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.