Orduspor.Net

Ordusporda başarılı olduk

alper-durur-ordusporda-basarili-olduk

Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nın eski Başantrenörü, Yakın Doğu Üniversitesi’nin ise yeni Antrenörü Alper Durur, Orduspor’da dolu dolu 3 yıl geçirdiğini belirterek, 3 sezonda da başarılı olduklarını ve iyi iş çıkardıklarını ifade etti.

Orduspor Kadın Basketbol Takımı ile resmi bir bağının kalmadığını söyleyen Durur, Yakın Doğu Üniversitesi ile anlaştığını aktararak, yeni sezon öncesinde Mor Beyazlı ekibe başarılar diledi.

“Yakın Doğu ile anlaştım”

Orduspor ile resmi bir bağının kalmadığını ve yeni sezon öncesinde Yakın Doğu Üniversitesi ile anlaşmaya vardığını aktaran başarılı antrenör; “Yakın Doğu Üniversitesi ile resmi sözleşme imzaladım ama anlaştık. Orduspor ile resmi anlamda bir bağım kalmadı. Ağustos’un ortasından sonra başlayacağım. Yeni sezonda Yakın doğu Üniversitesi’ndeyim. Çok beyefendi eğitimli yöneticiler var. Kulübün ekonomik gücü de var. Herkes orada çok iyi insanların olduğunu söyledi. Bir çatı kurulmuş. Bazı transferler yapılmış. Şimdi de biz detaylarla ilgileneceğiz. İlk 8’e girmeye aday bir takım oluşturmuşlar. Bende son bir transfer var onu yapacağım. Sonra da kadroyu şekillendireceğiz” dedi.

“Umarım başarılı olurlar”

Yeni sezon öncesinde Orduspor Kadın Basketbol Takımı’na başarılar dileyen Durur; “Umarım Orduspor Kadın Basketbol Takımı, 1.Lig’de kalır, umarım başarılı olurlar ve Ordu’yu en iyi şekilde temsil ederler. İyi niyet temennisinden başka bir şey diyemeyeceğim. Onlara canı gönülden başarılar diliyorum” diye konuştu

“Parayı hak ettiler”

Oyunculara olan 400 bin TL ile ilgili de yorum yapan tecrübeli antrenör; “Oyuncular çok iyi mücadele etti ve alacakları parayı hak ettiler. İnşallah yeni yönetim bu işi halleder” şeklinde konuştu.

“Çok güzel anılarımız oldu”

Orduspor’da dolu dolu 3 yıl geçirdiğini ve başarılı işler çıkardıklarını kaydeden Durur, “Çok güzel zamanlar geçirerek, çok güzel anılarımız kaldı ve dostluklarımız oldu. Çok iyi iş çıkardık. Dolu dolu 3 yıl geçirdim. Bütçelere baktığımızda ligin en başarılı takımdık. Büyük mutluluklar yaşadık. Bir arada olduk ve bunun karşılığını da aldık. Dostluklarım hala devam edecek. Ordu’dan güzel anılarla yaşadım. Bana bu güzel anılara yaşatanlara teşekkür ediyorum. Taraftarlara da sonsuz minnettarlığımı sunuyorum. Bizi hep desteklediler ve takım olmamızda çok büyük bir etken oldular. Artık yeni bir sayfa açtık ve bizde ekmek parası peşinde yeni hedeflerle yeni takımımızla iyi şeyler yapmak için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.