Orduspor.Net

Orduspor’da deprem

orduspor-kadin-basketbol

Hem sportif hem de ekonomik anlamda çok zor günler geçiren Orduspor Kadın Basketbol Takımı, ligde son haftalara gelindikçe daha sıkıntıları artmaya devam ediyor. Orduspor sezon başı kurduğu kadroyu ve oyunu mumla ararken, devre arasında neredeyse yeniden kurulan takımda dağılmanın eşiğinde. Geçtiğimiz haftalarda idmana çıkmayan oyuncular ikna edilerek tekrar takıma kazandırılırken, Dos Santos’tan sonra Krivacevic ve Tierra Ruffin Pratt’ın da takımdan arılması gündemde.

Orduspor transfer olduktan 3 maç sonra ayrılan Sambacı Dos Santos’u yeninden takıma döndürmenin yollarını ararken, elindeki oyuncuları kaybetti. Orduspor’da Ruffin Pratt’ten sonra Tijana Krivacevic de ayrıldı. Oyuncuların ikna edilememesi ihtimaline karşı elindeki kalan oyuncularla maça çıkacak Orduspor, kadroyu tamamlamak için altyapıdan 3 oyuncuya lisans çıkardı.

Orduspor’da iki oyuncu haricinde sezon başından itibaren takımdan ayrılan isim sayısı 7 olurken olurken, Elin Eldebrink dahil kaptan Özge Kavurmacıoğlu’nun da ayrılacağı söyleniyor.

Orduspor’dan ayrılan oyuncular

Jelena Milovanovic
Courtney Vandersloot
D’Andra Moss
Gülşah Akkaya
Thea Lemberger
Ivana Vujovic
Clarissa Dos Santos

SAMET KARADAĞ

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.