Uzun süreden bu yana sakatlıklarından dolayı takımlarını yalnız bırakan Özgen Erdem, Tolga Yılmaz ve Yasin Öztop, takımla birlikte antrenmanlara çıkmaya başlarken, Elaziz Belediyespor karşısında forma bekliyorlar.

İlk 11’in değişilmez oyuncularından Özgen Erdem, Tolga Yılmaz ve Yasin Öztop’un sakatlıklarının geçtiği belirtilirken, Teknik Direktör Turgut Kural’ın şans vermesi durumunda bu oyuncuların Elaziz Belediyespor müsabakasında oynayabileceği bildirildi.

Hafta boyunca takımla birlikte antrenmanlara çıkan bu 3 oyuncu, kendilerini hazır durumda hissettiklerini ve forma beklediklerini dile getirdiler.

20 Ekim’de oynanan Afyon Afjetspor müsabakasında sakatlanan kaptan Yasin Öztop’un yanı sıra 30 Ekim tarihinde oynanan Sultanbeyli Belediyespor karşılaşmasında sakatlanan Özgen Erdem ve Tolga Yılmaz, takımla idmana çıktı.

Gözler hocada…
İki haftadan bu yana iyi giden Orduspor’da sakatlıktan çıkan oyuncuların forma bulup bulamayacağı Teknik Direktör Turgut Kural’a bağlı. Kural’ın şans vermesi durumunda bu 3 oyuncu da uzun süreden sonra formasına kavuşacak.

Yasin Öztop, 8 lig maçında Mor Beyazlı formayı giyerken, 636 dakika görev aldı ve 1 tane de gol attı.

Özgen Erdem ise bu sezon 9 lig maçında oynarken 735 dakika sahada kaldı ve 4 tane de gol kaydetti.

Tolga Yılmaz, 6 lig müsabakasında görev alırken, 170 dakika görev aldı. Gol atma şansı yakalayamadı.

Öte yandan edinilen bilgiye göre, Özgen Erdem, Tolga Yılmaz ve Yasin Öztop’un maç eksikleri olduğu için 18 kişilik kadroda kendilerine yer bulacakları ve sonradan şans verilebileceği bildirildi.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

Ordu Hayat / Tevfik Kul

Cevap Ver