Orduspor.Net

Orduspor’da oruç devam ediyor

orduspor-basketbol-eurocup

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’nin 21. haftasında Fenerbahçe’ye konuk olan Orduspor Kadın Basketbol Takımı, 3 yabancısından yoksun çıktığı maçta rakibine 44 sayı farkla 113-69 mağlup oldu. Potanın Menekşeleri, galibiyet orucuna kaldığı yerden devam etti.

Potanın Menekşeleri, Kadınlar Basketbol Ligi’nde kaybetmeye devam ediyor. Ligde kalma şansı iyice azalan Orduspor, son olarak lider Fenerbahçe’ye 44 sayı farkla boyun eğdi.

Son galibiyetini 17 Ocak 2016’da Beşiktaş karşısında alan Mor Beyazlı ekip, ardından oynadığı son 6 maçta galibiyet yüzü göremedi.

3 yabancı Ordu’ya gelmedi

Potanın Menekşeleri’nde paralarını alamadıkları gerekçesiyle Clarissa Dos Santos, Tierra Ruffin-Pratt ve Tijana Krivacevic Ordu’ya gelmezken, Fenerbahçe karşısında da sahadaki yerlerini almadılar. Orduspor’da sadece Elin Eldebrink yabancı olarak mücadele etti.

Öte yandan Orduspor yönetiminin, bu 3 yabancı oyuncunun parasını ödeyerek tekrar takıma kazandırmak için kaynak aradıkları da alınan bilgiler arasında.

Potanın Menekşeleri, 25 puanla son sırada bulunurken, ligde kalma yolundaki rakibi Edirne Belediyesi Edirnespor’un Beşiktaş’ı yenmesiyle Orduspor’un ligde kalma şansı daha da azaldı.

Ordu Hayat

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.