Spor Toto 3.Lig’e veda eden Orduspor’un futbolcularına teklif yağıyor. Spor Toto 2. ve 3.Lig’den birçok takımın radarına giren Mor Beyazlı ekibin futbolcuları için son söz Orduspor yönetiminde.
Transferde kılıçlar çekilmeye başladı

Yeni sezon öncesinde elini çabuk tutmak isteyen takımlar transfer girişimlerine başladı. Orduspor ile sözleşmesi devam eden futbolculara da resmi tekliflerin olduğu ve yönetimin kulübe de maddi katkı sağlamaları halinde bu oyuncuları takımdan göndermeye hazır olduğu bildirildi.

Güzelordu sıcak temasta
Güzelorduspor, iç transferden önce Orduspor’da göze giren oyuncuları kadrosuna katmak için kolları sıvadı. Teknik Direktör Cahit Terzi’nin raporu doğrultusunda Güzelorduspor yönetimi, Orduspor’dan bazı oyuncuları transfer etmek için bir an önce Başkan Yaşar Pamuk ile görüşüp, bu oyuncuları takıma kazandırmak istiyor. Güzelorduspor’un, Orduspor’dan Özgen Erdem, Emre Usta ve Murat Torun ile ilgilendiği edinilen bilgiler arasında.

Furkan ve Arda ön planda
Orduspor’da iyi bir grafik çizen sol bek oyuncusu Furkan Mızrak ile sağ kanat oyuncusu Arda Arslan’ın da yakın takipte olduğu ve Spor Toto 2.Lig’e çıkan bir takımın bu 2 oyuncu için Orduspor Kulübü’ne hatırı sayılır bir meblağ önerdiği öğrenildi.

Yasin’e kesin gözüyle bakılıyor
Orduspor’un en tecrübeli ismi olan kaptan Yasin Öztop, yıllardan bu yana Spor Toto 3.Lig’de oynaması ve sözleşmesinin de sona ermesi sebebiyle yine profesyonel bir takımda yoluna devam edeceği aktarıldı.

Kaan’da yolcu…
3 sezondan bu yana Mor Beyazlı ekibin kalesinde başarılı bir performans gösteren kaleci Kaan Kars için de tekliflerin olduğu ve genç eldivenin yeni sezonda başka bir takımla yoluna devam edeceği alınan bilgiler arasında.

Menajerler devrede
Orduspor’da menajerleri olan futbolcuların, sezonun tamamlanmasıyla birlikte kendilerine takım aramaya başladıkları ve menajerlerinin görüşmelere başladığı bildirildi.

7 futbolcunun menajeri var
Orduspor’da Tolga Yılmaz, Altan Kılıç, Arda Arslan ve Asım Can Çaykıran’ın menajerliğini Murat Anıl Yılmaz yaparken, Burak Özsoy, Özgen Erdem ve Yunus Şimşek’in menajeri ise Mustafa Üçüncü.

“Fayda sağlamalı”
Orduspor Başkanı Yaşar Pamuk, Orduspor’un durumunu ortada olduğunu, gitmek isteyen oyuncuyu tutmayacaklarını ancak gidecek oyuncuların en azından kulübe fayda sağlayarak gitmesi gerektiğini söylemişti.

Kongre bekleniyor
Orduspor Kulübü’nün Bölgesel Amatör Lig’e düşmesinden dolayı transfer tahtası açıldı. Ancak yapılacak transferlere ve takımdan gönderilecek oyunculara Haziran ayı içerisindeki olağanüstü kongre sonrasında seçilecek yeni yönetimin karar vereceği belirtildi.

Öte yandan Orduspor’un 2017-2018 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edeceği kadroyu, takımda kalan oyuncuların yanı sıra U19 Takımı ve bu ligi bilen birkaç oyuncuyu transfer ederek kuracağı öğrenildi.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Cevap Ver