Orduspor.Net

Ordusporlu Futbolculara Menajer Kıskacı

orduspor-futbolcular-menajer-kiskacinda

Geçtiğimiz sezona kadar menajeri olmayan Ordusporlu futbolcular, yeni sezon öncesinde bazı menajerlerle anlaşma yaptılar. Orduspor’un genç oyuncularının, seçimli olağanüstü kongre sonrasını beklediği ve futbol hayatlarına daha iyi şartlarda devam etmek istedikleri bildirildi.

Orduspor ile 2018 yılına kadar sözleşmeleri bulunan ve Orduspor Kulübü’nün izni olmadan hiç bir yere ayrılamayacak olan Ordusporlu futbolcular, Menajerler Mustafa Demir ve Mustafa Üçüncü ile anlaşmaya vardı.

Menajerlikleri Demir ve Üçüncü yapıyor

Orduspor’da orta saha oyuncusu Özgen Erdem, Yunus Şimşek, Burak Özsoy ve Burhan Ezgü’nün menajerliğini Mustafa Üçüncü yapıyor. Burak Saban ile Doğancan Aynacı’nın menajerleri ise Mustafa Demir.

“Teklif yok”

Özgen Erdem, Yunus Şimşek, Burak Özsoy ve Burhan Ezgü’nün menajeri Mustafa Üçüncü, henüz bu 4 oyuncuyla ilgili kendisine gelen bir teklif olmadığını dile getirdi.

Demir, yanıt vermedi

Burak Saban ile Doğancan Aynacı’nın menajeri Mustafa Demir ise yaptığı açıklamalarla akıllarda soru işareti bırakmıştı. Demir, Burak Saban ile ilgili sorumuza yanıt vermeyerek geçiştirdi.

Kongreyi bekliyorlar…

Bu oyuncuları transfer etmek isteyen kulüplerin menajere ya da kulübe resmi teklifte bulunmadan önce Orduspor Kulübü’nün 11 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan seçimli olağanüstü kongresini beklediği ve bu süreçten sonra tekliflerin artabileceği bildirildi.

En gözdesi Burak Saban

Öte yandan Burak Saban için Süper Lig’e yeni çıkan bir takımın yanı sıra PTT 1.Lig’in yeni takımı Ümraniyespor ve Spor Toto 2.Lig ekibi Sarıyer’in teklifte bulunduğu öğrenildi. Kaleci Kaan Kars ve Doğancan Aynacı’nın da teklif alan futbolcular olduğu edinilen bilgiler arasında.

Orduspor Futbol Şube Sorumlusu Metin Kır ise Burak Saban başta olmak üzere kaleci Kaan Kars, Özgen Erdem ve Doğancan Aynacı’ya ciddi tekliflerin olduğunu ve bu oyuncular ile ilgili kararın kongreden sonra verileceğini dile getirmişti.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.