Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nın Kadınlar Basketbol 1.Ligi’ndeki en büyük kozu olması beklenen Rus pivot Olena Stashchuk, Ordu’ya gelir gelmez ilk antrenmanda açıklamalarda bulundu. Ordu’yu çok beğendiğini söyleyen Rus pivot, Hakan Yiğit olduğu için Orduspor ile anlaştığını dile getirdi.

Olena ilk idmana çıktı, taraftar seslendi:

Taraftar desteğinin önemine değinen Olena, taraftarların yanlarında olmaları durumunda iyi işler yapabileceklerini ifade etti.

“Ordu’yu çok sevdim”
Orduspor için güzel şeyler yapmak istediğini aktaran Rus pivot; “Hakan ağabey beni aradı. Çok iyi bir antrenör olduğunu biliyorum. Herkes onun için çok iyi konuşuyor. Çok tecrübeli bir antrenör. Bende buraya gelmek istedim. Çok güzel bir şehir. Ordu’yu çok sevdim. Güzel şehir. Boztepe ve teleferik çok güzel. Geçen sezon bir deplasmanda geldim. Ben çok beğendim. Hayırlı olsun. Elimden gelen mücadeleyi vereceğim. Orduspor adına güzel şeyler yapmak istiyorum” dedi.

Taraftara seslendi
Taraftarlara da çağrıda bulunan Olena; “Orduspor taraftarlarından destek bekliyorum. Taraftar desteği çok önemli. Hep yanımızda olsunlar. Onların desteğiyle bizde elimizden geleni yapacağız. En büyük Orduspor, şampiyon Orduspor” diye konuştu.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Cevap Ver