Orduspor.Net

Sinan hoca, net konuştu: “MAZERET YOK, TOPARLANACAĞIZ”

sinan-bayraktar-net-konustu-mazeret-yok-toparlanacagiz

Orduspor Teknik Direktörü Sinan Bayraktar, lige kötü başlamalarına rağmen hiçbir mazeretlerinin olmadığını belirterek, mutlaka toparlanarak puan ya da puanlar almaya başlayacaklarını dile getirdi.

İstanbulspor karşısında puan alamamalarına rağmen Pazarspor deplasmanında daha iyi bir Orduspor olacağını söyleyen Bayraktar, Pazar deplasmanından iyi bir sonuçla dönmek istediklerini ifade etti.

“Dimdik ayaktayız”

Orduspor’un bir mağlubiyetle yıkılacak takım olmadığını ve dimdik ayakta olduklarını aktaran başarılı antrenör; “İstanbulspor karşısında iyi oynayamadık. Bireysel hatalardan goller yedik. İstediğimiz futbolu oynadığımızı söyleyemem. Ancak ikinci devre biraz daha toparlandık. Rakip kaleye yüklendik ama bu kez de golü bulamadık. İkinci devredeki futbolumuz ilerisi için umut verdi. İyi başlamak isterdik ama olmadı. Biraz moralimiz bozulsa da yılmıyoruz. Mazeretimiz yok. Mutlaka toparlanacağız. Ligin daha başındayız. Orduspor, bir mağlubiyetle yıkılacak takım değil. Karamsar olmanın anlamı yok. Dimdik ayaktayız” dedi.

“Pazar’dan puanlarla döneceğiz”

Pazarspor deplasmanında kendilerini zor bir maç beklediğini ancak puan veya puanlarla döneceklerine inandıklarını kaydeden Bayraktar; “İstanbulspor maçını geride bıraktık. Artık Pazarspor maçı hazırlıklarına başladık. Rakibin kim olduğunun önemi yok. Ben yıllardır 2.Lig’de teknik direktörlük yapıyorum. Takımların hepsi birbirine denk. Sadece o gün daha iyi oynayan kazanıyor. Pazarspor da iyi bir takım. Zor bir deplasman. Ancak bizimde artık bir yerden başlamamız lazım. Pazar deplasmanından puan ya da puanlarla döneceğimize inanıyorum” diye konuştu.

“Zamana ihtiyacımız var”

Yaptıkları transferlerin daha takıma alışamadığını ve zamana ihtiyacı olduğunu söyleyen tecrübeli çalıştırıcı; “İstanbuspor maçında Mahmut’un iki basit hatasından golleri yedik. Normalde Mahmut, Süper Lig deneyimi olan, bu ligin üzerinde bir oyuncu. Ancak o hatalar oldu. Yapacak bir şey yok. Normalde savunma hattımız iyi. Mahmut’un yanı sıra Gökhan Caba, Safa Serbest, Ardahan Gündoğdu gibi isimlerde henüz hazır değildi. Biraz zamana ihtiyacımız var. İlerleyen haftalarda her şey daha güzel olacak” şeklinde konuştu.

Ahmet Kuru bilmecesi!

Ahmet Kuru’nun bir haftadan bu yana antrenman yaptığını aktaran Bayraktar, Pazarspor deplasmanında oynayıp oynamayacağına hafta içindeki durumuna göre karar vereceğini dile getirdi.

“Taraftarlarımıza ihtiyacımız var”

İstanbulspor maçında kendilerini destekleyen taraftarlara teşekkür eden Bayraktar; “İstanbulspor karşısında 2 bine yakın taraftarımız yanımızda durdu. Hepsine teşekkür ediyoruz. Geçen sezona göre sayı daha fazlaydı. Onlara ihtiyacımız var. Kaostan çıkmış bir Orduspor’a destek verilmesi gerekiyor. İnanıyorum ki, ilerleyen haftalarda Orduspor taraftarlarının sayısı daha artacaktır. Onların desteğiyle galibiyetlerimiz gelecek” ifadelerini kullandı.

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.