Orduspor.Net

Sözeri: “2 Transferimizde Pürüz Çıktı”

erkansozeri

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor’da teknik direktör Erkan Sözeri kamp programıyla ilgili açıklamalar yaparken, transfer edilecek oyuncularla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor’da ikinci etap hazırlıklarının yarın Bolu’da başlayacağı bildirildi.

Teknik direktör Erkan Sözeri yaptığı açıklamada, yarın başlayacakları Bolu kampı için akşam yola çıkacaklarını belirtti.

Bolu kampına 32 kişilik kadro ile başlayacaklarını ifade eden Sözeri,”Ordu’daki ilk kampımızı geçtiğimiz günlerde tamamlamıştık. Oldukça verimli geçen bu kampımızın ardından şimdi de Bolu’da ikinci kamp dönemimiz başlayacak. İkinci etap kampımızda 32 futbolcu yer alacak ancak burada oynayacağımız hazırlık maçlarında ilk 11’i, ilk 18 ve 25 kişilik kadromuzu da belirlemiş ve şekillendirmiş olacağız. İkinci etapta 5-6 hazırlık maçı oynayıp gerçek kadromuzu belirlemeye çalışacağız. Bir nevi Bolu kampındaki performanslar bizim için belirleyici olacak. Buradaki kampımız daha çok taktiksel geçecek. Bu nedenle Bolu kampını oldukça önemsiyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Sözeri, takıma dahil edilecek son 2 yabancı futbolcunun transferinde pürüz çıktığını, transfer komitesinin bu sorunları aşmak için çalıştığını sözlerine ekledi.

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.