Orduspor.Net

Taraftardan destek

destek-orduspor-taraftar

2015-2016 sezonuna start veren Orduspor’u ilk antrenmanında Fidangör 1967 Taraftar Grubu yalnız bırakmadı. Antrenman oyunca takımın yanında olan Fidangör Grubu, Başkan Yaşar Pamuk ile Teknik Direktör Sinan Bayraktar ve ekibine başarılar diledi.

Fidangör 1967 Taraftar Grubu, yeni sezon öncesinde Orduspor’un yanında olduklarını gösterdi. İlk idmanda takımlarını yalnız bırakmayan taraftarlar, genç futbolculara da moral verdi.

Pamuk mutlu oldu

Başkan Yaşar Pamuk, antrenmanı ziyaret eden ve destek veren Fidangör 1967 Taraftar Grubu’na teşekkür ederek, taraftarların yanlarında gördükleri için çok mutlu olduklarını ifade etti. Taraftarların destekleri ile iyi yerlere gelebileceklerini aktaran Pamuk, en az 7-8 bin taraftara oynamaları gerektiğini savundu.

Sinan hoca teşekkür etti

Teknik Direktör Sinan Bayraktar da taraftarların yaptığı ziyaret için teşekkür ederek, müsabakalarda da daima yanlarında olmalarını istedi.

Hep destek tam destek…

Fidangör 1967 Taraftar Grubu ise, daima Orduspor’un yanında olduklarını ve bundan sonra da aynı şekilde destek vermeye devam edeceklerini dile getirdiler.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Yaşar Pamuk ve Teknik Direktör Sinan Bayraktar, Fidangör 1967 Taraftar Grubu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ordu Hayat / Tevfik Kul

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.