Orduspor.Net

Taraftarı yanımızda görmek istiyoruz

levent-deringol-bu-takimin-iyi-birşeyler-basarabilecegini-gordum

Edirne Belediyesi Edirnespor galibiyeti sonrası kendine gelen Orduspor Kadın Basketbol Takımı, bugün Durugöl Spor Salonu’nda Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni konuk edecek. Potanın Menekşeleri, Mersin’i taraftarlarının da desteği ile yenerek hem düşme potasından uzaklaşmak hem de galibiyet serisi yapmak istiyor.

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde bugün Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni konuk edecek olan Orduspor, zorlu rakibi karşısında galibiyet hesapları yapmaya başladı.

Deringöl: “Hedefimiz galibiyet”

Orduspor Başantrenörü Levent Deringöl, Edirne galibiyetinin anlam kazanabilmesi için Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni yenmek istediklerini söyleyerek; ” Edirne Belediyesi Edirnespor galibiyetle birazda olsa rahatladık. Şimdi sırada Mersin Büyükşehir Belediyesi maçı var. Hedefimiz mutlak galibiyet. Mersin maçını da kazanarak rahat bir nefes almak istiyoruz. Bu maçta taraftarlarımızı da yanımızda görmek istiyoruz. Onların bize büyük katkısı var. Taraftarlarımız da yanımızda olursa iyi bir maç çıkarıp, galip gelebiliriz” dedi.

Taraftarlara çağrı…

Orduspor Başkanı Yaşar Pamuk, zorlu Mersin Büyükşehir Belediyesi maçı öncesinde taraftarlara seslendi. Pamuk, bundan önceki maçlarda olduğu gibi tüm Orduspor taraftarlarını yanlarında görmek istediklerini belirterek, yine taraftarların desteği ile kazanmak istediklerini dile getirdi.

Orduspor-Mersin Büyükşehir Belediyesi maçı bugün saat 17:30’da Durugöl Spor Salonu’nda oynanacak.

Ordu Hayat

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.