Ekonomik olarak son yıllarda yaşadığı sıkıntılarla birlikte, sportif anlamda dibe vuran Orduspor’a, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de bu hafta karşılaşacağı rakibi Yeni Amasyaspor’dan destek var. Yeni Amasyaspor Sosyal medya hesabından, daha önce Avrupa Ligi’nde Türkiye’yi temsil eden ve yakın geçmişte Süper Lig’de oynayan Orduspor için tweet atıldı.

Son oynadığı deplasman maçında Atakum Belediyespor’dan maddi ve manevi anlamda bir sürü destek olan Orduspor’a, ilk yarının son maçı öncesinde bir destek daha geldi. Orduspor’a destek veren kulüplerden biri ise, son iki yılda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de, eski adıyla Güzelorduspor ile şampiyonluk mücadelesinde veren ve kaybeden Yeni Amasyaspor oldu.

Yeni Amasyaspor’un kulüp resmi twitter hesabından atılan tweette, “Sokakta maç yapsan, kaldırımda destekleriz sözü sizlerle gerçek oluyor. Bu zor günlerden kurtulup eski şaşalı günlere dönmeniz dileğiyle! Sizi ağırlamaktan gurur duyarız!” ifadesine yer verildi. Tweet sonrasında da iki ekip taraftarları arasında dostluk mesajları artmaya başladı.

İşte Yeni Amasyaspor’un Orduspor için gönderdiği tweet…

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalma

Samet Karadağ – Spor52

Cevap Ver