Orduspor.Net

Yönetimden bir istifa daha

yonetimden-istifa-emin-aksoy

Orduspor’da  Yaşar Pamuk’un listesinden yönetime giren Emin Aksoy istifa ettiğini belirtti.

Aksoy yaptığı açıklamada

Ordu Kamuoyuna;

Orduspor Kulubünün 1436 nolu üyesiyim ve bu kulubün bir parçası olmaktan her zaman onur ve gurur duydum.

Biliniyor ki 3 Ocak 2015 tarihinde Orduspor Klubünün başkan adaylarındandım fakat kongre bir şekilde ertelendi.Sonraki süreçte kulubümün ortada kalmaması ve desteklemek amacıyla Sayın Yaşar Pamuk’un da teklifiyle ‘’Orduspor Yönetim Kurulu’’nda yer aldım.Amacım ailem kadar çok sevdiğim ORDUSPOR kulubüme hizmet etmekti.Mali yönden de gerekli desteği verdiğimi düşünüyorum,bu ödemeleri hiçbir şekilde geri almak üzere vermedim.ORDUSPOR’umun bir kuruş parası boğazımdan geçmedi.

İkinci kez yapılan yönetim kurulu listesinde bulunan ve hiçbir şekilde tasvip etmeyeceğim bir şekilde aileme fütursuzca küfür edilmiş ve bunu kulubümün başkanı Sayın Yaşar Pamuk’a ilettiğimde o da gereği yapılacak dedi fakat ilk yaptığı basın toplantısında küfür eden kişiyi aynı masaya oturttu ve bugüne kadar da hiçbir disiplin soruşturması yapılmadı.Bu nedenlerle Orduspor Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum.Bugün itibarıyla da Noter’den istifa dilekçemi gönderdim.

Ben Orduspor kulubünün geçmişte de şimdi de ve gelecekte de hep yanında oldum ve olacağım.Benim Orduspor’luluğumu beni tanıyan herkes ve BÜYÜK Orduspor TARAFTARI da çok iyi bilir. Her zaman asıl olan ORDUSPOR’dur gerisi teferruat.

Saygılarımla,

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.