Orduspor.Net

Yunus ve Ahmet’in Kaç Haftası Var?

ahmet-yunus-orduspor

Orduspor’da geçtiğimiz sezonun ikinci devresinin kaçıran stoper Yunus Şimşek ve golcü oyuncu Ahmet Kuru’nun 3 hafta sonra oynayabilecek duruma geleceği bildirildi.

Yunus ve Ahmet’in 3 Haftaya İhtiyacı Var!
Teknik Direktör Metin Altınay, Yunus’un sakatlıktan çıktığı için, Ahmet’in ise antrenmanlara geç başladığı için henüz oynayacak durumda olmadığını dile getirdi.

“Yunus, fizik olarak hazır değil”
Önce Yunus hakkında açıklamalarda bulunan Altınay; “Yunus, henüz hazır değil. Oynatırsak, ona çok büyük eziyet çektirmiş oluruz. Fizik olarak hazır değil. Pazartesi günü 6 ayı doluyor. Bu ameliyat 6 ayın ardından tam hazır hale gelir. Sabah akşam idman yapıyor. İdman ve lig maçı havası çok farklı. 2-3 hafta sonra oynayacak duruma gelir” dedi.

“Ahmet, idmana devam ediyor”
Tecrübeli çalıştırıcı, Ahmet Kuru’nun çalıştığını ancak oynaması için en az 3 haftaya ihtiyacı olduğunu aktararak; “Ahmet Kuru, takımdan ayrı sabah akşam idmana devam ediyor. Salonda ağırlık çalışıyor. 3-4 hafta sonra 45 dakika oynayacak duruma gelir. 50 tane idman yaptık, kampa gittik. Ahmet de ağır ağır kendine geliyor. İdmana çıkması çocuklar açısından çok iyi. Maltepe’den galibiyetle döndükten sonra Ahmet ve Yunus’da döner” diye konuştu.
Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.