Orduspor.Net

Ali Çamdalı Konyaspor ile anlaştı

turkmenhaber3_QBK9U

Orduspor’dan transfer ederek 1 yıllık sözleşme imzaladığımız tecrübeli orta saha oyuncusu Ali Çamdalı, başarıyı isteyen bir takıma geldiğini ve kendisinin de öncelikli düşüncesinin buna katkı sağlamak olduğunu söyledi.

Torku Konyaspor’umuzun en yeni transferi olan Ali Çamdalı, başarıyı isteyen yeni bir camiaya geldiği için heyecanlı olduğunu belirterek, “Uğur Tütüneker hocayla daha önce Orduspor’da birlikte çalışmıştım. Kendisi hırsını ve inancını takıma yansıtan başarılı bir teknik direktör. Orduspor ile sözleşmem bittikten sonra gelen teklifler vardı. Ama ben kendim için en uygun olduğuna inandığım Torku Konyaspor’un teklifini kabul ettim. Burada gerçekten tam bir aile havası var. Kısa sürede gördüğüm kadarıyla arkadaşlık en üst düzeyde. İnanmışlık, birliktelik başarıya giden en önemli etkenler. Bende burada takım arkadaşlarımla birlikte elimizden gelenin en iyisini Torku Konyaspor’un başarılı olması adına yapmanın gayretinde olacağız. Umarım bizim adımıza istediklerimizin gerçekleştiği ve sonu güzel biten bir sezon olur” diye konuştu.

Taraftarların bir takım için olmazsa olmazlarda olduğunun da altını çizen tecrübeli oyuncumuz Ali Çamdalı, “Futbol taraftarla güzel. Torku Konyaspor taraftarını dışarıdan ve rakip olarak oynadığımız dönemlerden biliyorum. Onların tribünlere gelmesi birazda bizim alacağımız sonuçlara bağlı. Bunun farkındayız. Ama takım olarak 2 sezon aradan sonra Süper Lig’e yükselen ve bu heyecanı yaşamaya hazırlanan taraftarlarımızın iç sahada oynayacağımız maçlarda bizleri yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz. Onların desteği bizim alacağımız başarılı sonuçlarla birleşince Torku Konyaspor adına her şey istenildiği gibi olacak. Buna inanıyorum” şeklinde görüş belirtti.

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.