Orduspor.Net

Gollerimin Sayısını Arttıracağım

emre-gemici-orduspor-gol

Orduspor’un yeni sezonda gol yollarında çok şey beklediği golcü oyuncusu Emre Gemici, yeni sezon öncesinde açıklamalarıyla umut vaat etti. Bayrampaşa karşısında iyi bir Orduspor izlettireceklerini kaydeden genç golcü, geçen sezona nazaran daha çok gol atacağını dile getirdi.

Orduspor taraftarlarından destek beklediklerini söyleyen Gemici, Bayrampaşa müsabakasını kazanarak lige iyi bir giriş yapmak istediklerini ifade etti.

“Moral kazandım”
Erzurum kampında attığı golle morallendiğini aktaran golcü oyuncu; “Erzurum kampını hocamızla birlikte en iyi şekilde çalışarak geçirdik. Sakatlığımdan en ufak bir sıkıntı kalmadı. 3 tane hazırlık müsabakası oynadım. Hocam görev verdi. 45, 60 ve 45 dakika görev aldım. En ufak bir sıkıntı yaşamadım. Bir tane de gol attım. O benim için daha da iyi oldu. Moral kazanmamı sağladı. Erzurum’da her şey güzel geçti” dedi.

“Takım olduk”
Kamptaki en büyük kazanımlarının takım olmayı başarmaları olduğunu belirten Gemici; “Erzurum’da takım olduk diyebilirim. Çoğumuz birbirini 2 yıldır, diğer arkadaşlar ise 5 yıldan bu yana birbirlerini tanıyorlar. Herkes neyi ne yapacağını biliyor. Herkes birbirini çok iyi tanıyor. Erzurum’da da bunu en iyi şekilde gösterdik. İnşallah ilk lig maçımız Bayrampaşa karşısında da takım olduğumuzu bütün Ordu’ya göstereceğiz. İlk maçta evimizde galip gelmek istiyoruz. Kazanacak gücümüz var. Hak etiğimiz yere geleceğiz” diye konuştu.

“Katkı sağlamak istiyorum”
Yeni sezonda daha çok gol atmak istediğini altını çizen forvet oyuncusu, şunları kaydetti; “Geçtiğimiz sezon kendi adıma çok kötü bir sezon geçirdim. Ordu’da kendi memleketimde gol sevinci yaşayamadım. Bu sezon geçen seneyi de geride bırakıp, daha çok gol atabileceğimi söyleyebilirim. İyi çalıştım. Sakatlığım kalmadı. Atacağım gollerle takımıma katkı sağlamak istiyorum.”

“Taraftarlarımız maçlarımıza gelsinler”
Taraftarlara seslenerek destek isteyen Gemici; “Taraftarlarımız bize destek versinler. Bu durumdan Orduspor’u hep beraber çıkaracağız. Orduspor’u layık olduğu yer olan en üstlere çıkarmaya çalışacağız. Bunun içinde öncelikli olarak desteğe ihtiyacımız var. Taraftarlarımız maçlarımıza gelsinler. Bu sezon özellikle kendi evimizde daha iyi sonuçlar almaya çalışacağız. Eğer taraftarlarımız destek verirse, daha iyi yerlere gelebiliriz. Onların destekleriyle daha iyi bir Orduspor izlettirebiliriz” ifadelerini kullandı.
Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.